Aizvadīts 7.Latvijas čempionātā krosmintonā

4.decembrī Rīgā tika aizvadīts jau 7.Latvijas čempionāts krosmintonā, uz kuru no Sporta un tūrisma kluba “Zaļā Pēda” (Brenguļi) (STK Zaļā Pēda) devās seši krosmintonisti, lai piedalītos piecās dažādās kategorijās.

Diena sākās ar vienspēļu turnīru. U18 jauniešu kategorijā kluba krāsas aizstāvēja Voldemārs Fūrmanis. Aizvadot spraigas spēles apakšgrupu turnīrā, Voldemārs iekļuva finālturnīrā, kurā sekoja izspēles par medaļām. Pusfinālā, pieveicot SK SportaPunkts pārstāvi Valtu Vilcānu, STK Zaļā Pēda pārstāvis turnīru turpināja finālā, kurā gan piekāpās pretiniekam – citam SK SportaPunkts pārstāvim Markusam Šulcam, gala rezultātā ieņemot 2.vietu.

Sieviešu kategorijā STK Zaļā Pēda tika pārstāvēta ar četrām spēlētājām – Maretu Jurgensoni, Lauru Luīzi Kiļupi, Kristiānu Korpu un Santu Paegli, un visas iekļuva finālturnīrā. Ceturtdaļfināla kārtu nepārvarēja Kristiāna, savukārt pārējās dāmas turpināja cīņas pusfinālā. Finālā iekļuva tikai Santa, kura tikās ar rīdzinieci Agnesi Logošu. Trīs setu spraigā spēle noslēdzās ar Santas Paegles uzvaru, kura ieguva Latvijas čempiones titulu jau sesto reizi. Maretai Jurgensonei un Laurai Luīzei Kiļupei attiecīgi dalīta 3.vieta.

Sieviešu dubultspēlēs Mareta Jurgensone / Laura Luīze Kiļupe ieguva 2.vietu, OPEN dubultspēlēs Santa Paegle (STK Zaļā Pēda)/Agnese Logoša (KK Krosmintons.lv) – 2.vietu, Matīss Cināts (STK Zaļā Pēda)/Artis Lauva (KK Krosmintons.lv) – 3.vietu.

Informāciju sagatavoja:
STK Zaļā Pēda