Aizvadīts 10. Brenguļu OPEN krosmintonā

10. Open turnīrs krosmintonā

11. martā Brenguļu sporta centrā “Kaimiņi” un Trikātas pamatskolas sporta zālē aizvadīts 10. Brenguļu OPEN turnīrs krosmintonā, kas pulcēja gandrīz 60 spēlētājus 11 kategorijās. Vēsturiski šis turnīrs ir vecākais iekštelpu turnīrs Latvijā un, kopš 2013. gada, tas aizvadīts katru pavasari (izņemot 2021. gadu, kad tas nenotika).

U12 meiteņu kategorijā uzvarētāja rīdziniece Madara Dzene (KK Krosmintons.lv) savas spēles aizvadīja pārliecinoši un tikai sīvāka spēle sanāca ar 2. vietas ieguvēju jelgavnieci Martu Gravu (SK Sporta Punkts). Bronzas medaļa rīdziniecei Agatei Martai Logošai (KK Krosmintons.lv).

U12 puišu kategorijā trīs pirmās vietas sadalīja SK Sporta Punkts pārstāvji – Ēvalds Kalauss, Henrijs Bukavs, Kārlis Vidvuds Mincis.

Spraigākas spēles tika aizvadītas U14 puišu kategorijā. Piekāpjoties pusfinālā 3.vietu ieguva trikātietis Rihards Jānis Meļķis (Trikātas pamatskola), kā arī Roberts Bierands (SK Sporta Punkts). Finālspēlē rīdzinieks Rodrigo Martins Logošs (KK Krosmintons.lv) divos setos piekāpās baldonietim Valtam Vilcānam (SK Sporta Punkts).

U16 meiteņu kategorijā mājiniece Paula Griškova (STK Zaļā Pēda) neatstāja cerības nevienai pretiniecei un kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena, aiz sevis atstājot attiecīgi Milānu Lomovcevu (SK Sporta Punkts) un Samantu Elizabeti Pētersoni (Trikātas pamatskola).

Visspraigākās spēles jauniešu kategorijās norisinājās U18 puišu kategorijā, kurā uzvara Edvardam Balodim (SK Sporta Punkts), aiz sevis atstājot Augustu Zundānu (Trikātas pamatskola) un trešajā vietā ierindojās Valters Blaus (SK Sporta Punkts).

Sieviešu O40 kategorijā nepārspēta palika mājiniece Santa Paegle (STK Zaļā Pēda), otrajā un trešajā vietā SK Sporta Punkts pārstāves Baiba Jakuška un Laila Pētersone.

Vīriešu O40 kategorijas pārstāvji savas spēles aizvadīja Trikātas pamatskolas sporta zālē un tur labākais izrādījās jelgavnieks Lauris Bahs (KK Krosmintons.lv), aiz sevis atstājot komandas biedru Ediju Spāri un trešajā vietā Jāni Riekstiņu (KK Krosmintons.lv) un Niklāvu Zvaigzni (SK Sporta Punkts)

Sieviešu dubultspēlēs pirmā vietā šī brīža labākajam Latvijas sieviešu dubultspēļu pārim Santai Paeglei un Agnesei Logošai (KK Krosmintons.lv), kuras finālā pārspēja Agati Kristiānu Spāri un Solvitu Žogotu (abas KK Krosmintons.lv). Savukārt trešajā vietā SK Sporta Punkts pārstāves Vita Zvaigzne un Madara Drulle, kā arī Baiba Jakuška un Laila Pētersone.

Vīriešu dubultspēlēs nepārspēti palika Uldis Dzirkalis (SK 4R) un Romans Logošs (KK Krosmintons.lv). Finālā labākajam pārim piekāpās Matīss Cināts (STK Zaļā Pēda) un Artis Lauva (KK Krosmintons.lv). Trešajā vietā Jānis Riekstiņš un Lauris Bahs, kā arī Edijs Spāre un Niklāvs Zvaigzne.

Visvēlāk savas spēles aizvadīja sieviešu un Open kategorijas spēlētāji. Sieviešu kategorijā lielāko daļu goda pjedestālu aizņēma SK Sporta Punkts pārstāves – pirmajā vietā Vita Zvaigzne, otrajā – Madara Drulle un trešajā – Katrīna Liepa un KK Krosmintons.lv pārstāve Solvita Žogota.

Open finālā, kas norisinājās jau agrā 12. marta rītā, tikās Uldis Dzirkalis (SK 4R) un Artis Lauva (KK Krosmintons.lv). Šoreiz labākais un pirmo reizi uzvara Open kategorijā Artim Lauvam. Trešajā vietā attiecīgi Rovilds Deduškevičs (STK Zaļā Pēda) un Rihards Barkovs (KK Krosmintons.lv).

Sporta un Tūrisma kluba Zaļā Pēda komanda lielu paldies saka Valmieras novada pašvaldībai par atbalstu balvu iegādē, Trikātas pamatskolas kolektīvam, Brenguļu sporta centra darbiniekiem, Ingunai Vilkai, Dailai Paeglei, SIA Zarupi un visiem mūsu palīgiem, lai jubilejas turnīru varētu godam aizvadīt. Īpašs paldies visiem dalībniekiem, kas spēja izturēt 15 stundu garo spēļu maratonu.

Informāciju sagatavoja: STK Zaļā Pēda