Aizvadīti Valmieras novada skolēnu dziesmu un deju svētki

3.jūnijā Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos skanēja skolēnu balsis un soļi, uzstājoties gandrīz tūkstotim Valmieras novada skolēnu kolektīvu dalībniekiem un viesiem. Valmieras novada skolēnu dziesmu un deju svētku koncertā “Kad klusums SKAN” uzstājās dažādi tautas deju kolektīvi, mūsdienu deju grupas, pūtēju orķestri un kori. Tika izpildītas dažādas jauniešu iemīļotas dziesmas, kā arī jaunajiem māksliniekiem bija iespēja dziedāt kopā ar Latvijā pazīstamo grupu “Sudden Lights”

3.jūnijā Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos skanēja skolēnu balsis un soļi, uzstājoties gandrīz tūkstotim Valmieras novada skolēnu kolektīvu dalībniekiem un viesiem. Valmieras novada skolēnu dziesmu un deju svētku koncertā “Kad klusums SKAN” uzstājās dažādi tautas deju kolektīvi, mūsdienu deju grupas, pūtēju orķestri un kori. Tika izpildītas dažādas jauniešu iemīļotas dziesmas, kā arī jaunajiem māksliniekiem bija iespēja dziedāt kopā ar Latvijā pazīstamo grupu “Sudden Lights”.

Visas dienas garumā norisinājās mēģinājumi un gatavošanās. Jau no plkst.18.30 no Vika pasaku parka dziesmu un deju svētku dalībnieki devās gājienā, bet plkst.19.00 beidzot klusums sāka skanēt. Koncertu atklāja ar dziesmu “Saule, Pērkons, Daugava”, bet noslēdza ar skaņdarbu “Mana dziesma”. Pēc koncerta dalībnieki varēja izdejoties ballītē kopā ar grupu “Sudden lights”. Pasākuma apmeklētāji bija patiesi priecīgi un saviļņoti par to, ka pēc tik ilga pārtraukuma visi atkal varēja satikties kopā.

Paldies visiem kolektīviem, kolektīvu vadītājiem, iestāžu vadītājiem, vecākiem, paldies koncerta mākslinieciskajai komandai: režisorei Ingai Cipei, koru jomas koordinatorei Paulai Indrai Žugai, tautas deju jomas koordinatorei Ilonai Miglai, mūsdienu deju jomas koordinatorei Lindai Mīļai, diriģentam Edgaram Vītolam, grupai “Sudden Lights”, koncerta vadītājiem Meisijai, Viktorijai, Mārtiņam, Miķelim, SIA EF SYSTEM. Visiem, kuri palīdzēja, – Dikļu pamatskolai un tās direktorei Lāsmai Žagotai, Dikļu Kultūras namam un tā vadītājai Innai Krēsliņai, Valmieras novada pašvaldības policijai, SIA “Glazūra”, SIA “Valmieras ūdens”, Neatliekamajai medicīniskajai palīdzībai, SIA TOI TOI. Koncertu organizēja Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda”.

FOTOGALERIJA

Informāciju sagatavoja:
Annija Skudra,
Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” kultūras pasākumu organizatore