Aizvadīti Ramatas pagasta sporta svētki

27. augustā Ramatas sākumskolas sporta laukumā norisinājās Ramatas pagasta sporta svētki, kuros piedalījās 292 mazi un lieli sporta entuziasti .

Svētki pavadīti sportiskā un draudzīgā atmosfērā, kur ikvienam bija iespēja izvēlēties sev piemērotas sportiskas aktivitātes: šautriņu mešana, bumbiņu mešana mērķī, basketbola metieni, cepures mešana tālumā, kross, šķīvīšu mešana, naudas skaitīšana, lekšana ar lecamauklu, atmiņas spēle, foto orientēšanās, 3×3 basketbols, dvieļu bols, 4:4 volejbols, jautrības stafete un slapjā virves vilkšana. Par bērnu atpūtu parūpējās Bokas jaunkundze ar Buratino, abi piedzīvojumu meklētāji vadīja bērniem radošās darbnīcās.

4:4 volejbolā 8 komandu konkurencē nepārspēta palika komanda “Laine un Co” (Laine Ramata, Māris Lilientāls, Gatis Brokāns, Ilgonis Brokāns), 2.vietā “Antiņš” (Sintija Ančevska, Jānis Cēsis, Harijs Rokpelnis, Roberts Asarītis), 3.vietā “Laura” (Laura Siliņa, Ilmārs Duncis, Edgars Brokāns, Rolands Reiziņš) un 4.vietā “Santos” (Miks Rakeckis, Krista Šillere, Gatis Ozols, Jānis Alvis Skirmants).

Slapjās virves vilkšanas sacensībās par uzvarētājiem kļuva komanda “Maziņie” (Alvis Serma, Jānis Krūmiņš, Valdis Legzdiņš, Liene Romancāne, Madara Irbe, Inita Legzdiņa), 2.vietā atstājot komandu “Resnie Putni” (Raitis Kūla, Jānis Kūla, Uģis Brokāns, Inese Puriņa, Elīna Kapture, Ilze Lilientāle), 3.vietā “Zvaigžņu komanda” (Arturs Skrebelis, Anita Brokāne-Skrebele, Oskars Betaks, Anna Betaka, Paula Krista Gobiņa, Modris Šteinbergs).

3×3 basketbolā 7 komandu konkurencē uzvarēja komanda “Vienīši” (Kristaps Lauznis, Ričs Lūsis, Nora Lauzne), aiz sevis atstājot, 2.vietā “Edža un Sigis” (Edgars Brokāns, Edgars Lapenass, Ineta Sprice), 3.vietā “Spīds” (Andris Ludriksons, Marija Brīvule, Sintija Ulme, Niks Jūrmalnieks).

Ar visiem sacensību rezultātiem vari iepazīties šeit:

Liels paldies Ramatas pagasta tehniskiem darbiniekiem un sporta entuziastiem par veiksmīgu sadarbību!

Foto autore: Anete Gūtmane