Aizvadīti Ēveles pagasta svētki

Ēveles pagasta svētki

Lai gan svētku iesildīšanās aktivitātes notika jau piektdien, sestdien – 20. augustā, dziedot “Ēveliešu dziesmu”, kuru 2008. gadā pagastam dāvināja komponists Ēvalds Siliņš, tika atklāti Ēveles pagasta svētki. Šī vasara pagastam atnākusi ar neparastu jubileju – Ēveles pagasta atjaunošanas 30. gadskārtu. Pēc aizvadītiem 15 gadiem apvienībā ar Jērcēnu pagastu, 1992. gada 1. jūlijā durvis vēra jaunā Ēveles pagasta padome.

Dienas gaitā svētki pulcēja kuplu skaitu dažādu paaudžu ēveliešus un Ēveles viesus. Apmeklētājiem bija dota iespēja piedalīties dažādās un interesantās sporta aktivitātēs, nogaršot uz ugunskura vārīto svētku zupu, iepazīties ar zemessargu ekipējumu, radošajās darbnīcās veidot podus un ziepes, kā arī izzināt Ēveles vēsturi 30 gadu garumā. Dienas laikā izskanēja Lailas Ilzes Purmalietes koncerts, savukārt vakarā svētku viesi lustējās ballē kopā ar grupu “Pipari”!

Svētku ietvaros norisinājās arī Ēveles pagasta sporta svētki. Plašāka informācija un rezultāti ŠEIT.