Mazsalacā aizvadītas sacensības “Noskrien vasaru pretī rudenim”

Noskrien vasaru pretī rudenim

25. septembrī Eiropas Sporta nedēļas ietvaros Mazsalacā norisinājās skriešanas un nūjošanas sacensības “Noskrien vasaru pretī rudenim”, kas veda pa Salacas ielejas un Skaņākalna dabas parka takām.

Sacensībās piedalījās 70 dalībnieki. Jaunākie dalībnieki līdz 4 gadiem sacentās 50 m garā distancē, savukārt pārējie dalībnieki varēja izvēlēties sev piemērotāko distanci skriešanā un nūjošanā – 6 km eža distanci vai 12 km lāča distanci. Eža distancē devās 19 skrējēji un 25 nūjotāji/soļotāji, lāča distancē devās 18 skrējēji un 6 nūjotāji/soļotāji.

No visiem dalībniekiem visātrāk 50 m bites distanci veica – Hugo Melnis, Kārlis Kalniņš un Rūdolfs Pētersons, 6 km eža distanci – Reinis Feldmanis, Tairons Ābeltiņš un Dominiks Pētersons, 12 km lāča distanci – Andis Gailis, Kaspars Pētersons un Niks Patriks Ummers, 6 km nūjošanas eža distanci – Ēriks Jukāms, Inese Karnēte, Jānis Roberts Kalniņš un 12 km nūjošanas lāča distanci – Inita Egle, Dina Alksne un Anna Luste.

Ar visiem sacensību rezultātiem vari iepazīties šeit: