Aizvadīta sporta diena Rencēnos

28.maijā norisinājās Burtnieku apvienības sporta diena Rencēnmos, kur 157 sporta entuziasti varēja sacensties dažādās sporta aktivitātēs.

28.maijā norisinājās Burtnieku apvienības sporta diena Rencēnmos, kur 157 sporta entuziasti varēja sacensties dažādās sporta aktivitātēs.

Pirms sportisko aktivitāšu veikšanas sacensību dalībniekus iesildīja sertificēta fizioterapeite Lāsma Zepa. Pēc tam sacensību dalībnieki sacentās komandu un individuālo sporta disciplīnu veidos. Burtnieku apvienību komandu disciplīnās pārstāvēja godam Burtnieku, Ēveles, Rencēnu, Matīšu pagasti. Ar sacensību rezultātiem var iepazīties šeit.

Sporta dienā sacensību dalībnieku un līdzjutēju vēderus lutināja veselīgā uztura speciāliste Agnija Irkle, sadarbībā ar SIA “Zaltes”. Uz vietas kopā ar sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem tika gatavotas divu veidu zupas, kā arī interesentiem tika sniegta informācija par uzturu kā veselīgas dzīves stūrakmeni un tā specifiku aktīva/ sportiska dzīvesveida periodā.

Pēc sacensībām dienas noslēgumā dalībnieki, līdzjutēji varēja baudīt muzikālu priekšnesumu, ko bija sagatavojusi grupa “Santehniķi” no Ogres.
Sveicam uzvarētājus un pateicamies visiem, kuri piedalījās sporta dienas organizatoriskajā darbā.

Sporta diena norisinājās Eiropas Sociālā fonda finansēta projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/084 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Valmieras novada Burtnieku apvienības iedzīvotājiem” ietvaros.

FOTOGALERIJA