Aizvadīta sporta diena “Apkārt sporta pasaulei”

13.maijā Valmieras Olimpiskā centra futbola stadionā norisinājās fizisko aktivitāšu sporta diena “Apkārt sporta pasaulei” 5–6 gadus veciem bērniem. Piedalījās bērni no visām Valmieras pirmsskolas izglītības iestādēm: PII “Ābelīte”, PII “Buratino”, PII “Ezītis”, PII “Kārliena”, PII “Krācītes”, PII “Pienenīte”, PII “Varavīksne”, PII “Vālodzīte”, PII “Sprīdītis” un Valmieras Gaujas krastu vidusskolas – attīstības centra, kopā pulcējot vairāk nekā 500 aktīvus un sportot mīlošus dalībniekus.

13.maijā Valmieras Olimpiskā centra futbola stadionā norisinājās fizisko aktivitāšu sporta diena “Apkārt sporta pasaulei” 5–6 gadus veciem bērniem. Piedalījās bērni no visām Valmieras pirmsskolas izglītības iestādēm: PII “Ābelīte”, PII “Buratino”, PII “Ezītis”, PII “Kārliena”, PII “Krācītes”, PII “Pienenīte”, PII “Varavīksne”, PII “Vālodzīte”, PII “Sprīdītis” un Valmieras Gaujas krastu vidusskolas – attīstības centra, kopā pulcējot vairāk nekā 500 aktīvus un sportot mīlošus dalībniekus.

Pirms sportisko aktivitāšu veikšanas bērni iesildījās futbola kluba Valmiera FC fiziskās sagatavotības trenera Ivo Lakuča un futbolistu vadībā. Pēc tam bērni uzsāka savu ceļojumu “Apkārt sporta pasaulei”, apstājoties 14 dažādās stacijās, kurās, pildot uzdevumus, vienlaikus iepazinās un apguva dažādu sporta veidu pamatelementus, izmēģinot kornholu, basketbolu, regbiju, frīsbiju, boulingu, fitnesu, barjeru lēkšanu, makšķerēšanu, kroketu, vieglatlētiku, futbolu, florbolu, bumbiņu mešanu un komandu spēles.

Sportiskā ceļojuma noslēgumā pēc aktīvas darbošanās un gūtajiem iespaidiem pozitīvās emocijas vēl košākas paspilgtināja animatori – aktīvā sportiste Feja un Panda, kuras bija sarūpējušas burbuļu šovu. Lai gan vējš tos pūta uz visām debess pusēm, tas bērnu prieku nemazināja, gluži otrādi, radīja vēl vielāku prieku par dienā piedzīvoto.

Paldies ikvienam, kurš iesaistījās un piedalījās pasākumā, lai radītu bērniem šos sporta svētkus.

Pasākumu līdzfinansē projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā” ietvaros (vienošanās Nr. 9.2.4.2/16/I/040). Projekta kopējās izmaksas ir 431 550,00 EUR, tajā skaitā ESF finansējums 366 817,50 EUR, valsts budžeta finansējums 64 732,50 EUR.

Foto: Uģis Brālēns

FOTOGALERIJA