Aizvadīta hokeja diena Matīšos

Hokejs Matīšos

Sestdien, 13. janvārī, Matīšos aizvadīta hokeja diena, pulcējot 41 dalībnieku no Matīšiem, Rencēniem, Valmieras un Pāles. Hokejs Matīšos jau izsenis ir cieņā, aizsākot sacensību tradīciju kā Robertdienu, kuru organizēja jaunā hokejista Roberta Robuļa vecāki un kurā ierasti tika izspēlēts hokeja turnīrs, sacenšoties vietējiem iedzīvotājiem ar tuvākiem un tālākiem draugiem un kaimiņiem.

Šī gada hokeja dienai bija iespēja pieteikties gan kopā ar savu komandu, gan piedalīties arī individuālās meistarības uzdevumos. Kopumā hokeja dienā piedalījās 3 komandas bērnu grupā, savā starpā aizvadot 3 spēles, un 6 komandas jauktajā (jaunieši/pieaugušie) grupā, kas savā starpā aizvadīja 15 spēles. Atpūtas brīžos dalībnieki varēja atgūt spēkus un sasildīties, baudot siltu zupu.

Par uzvarētājiem bērnu grupā kļuva:

  • 1.vieta “Pāle”
  • 2.vieta “Matīšu pingvīni 2”
  • 3.vieta “Matīšu pingvīni 1”

Par uzvarētājiem jauktajā grupā kļuva:

  • 1.vieta “Svars”
  • 2.vieta “Lāčplēši”
  • 3.vieta “AS Jenoti”

Par hokeja dienas labāko uzbrucēju tika atzīts Adrians Lekavičs (Valmiera), bet labāko aizsargu – Roberts Robulis (Matīši).


Biedrība “Sporta klubs “Matīši”” saka paldies visiem sportistiem par dalību hokeja dienā un ikvienam, kurš līdzdarbojās, lai hokeja diena varētu notikt.

Lai izdodas šo tradīciju turpināt!