Aizvadīta Ģimeņu sporta diena Vecatē

Ģimeņu sporta diena

19. maijā Vecatē tika aizsākta Valmieras novada Ģimeņu sporta dienu tradīcija, kopā pulcējot 13 sportiskas un aktīvas komandas.

Lai pelnītu punktus kopvērtējumā, dienas laikā komandām bija jāpiedalās 10 aktivitātēs – stafetē ar dažādu sporta veidu elementiem, badmintonā, loku šaušanā, kroketā, bumbu labirintā, lēkšana ar lecamauklu, lielformāta jengas spēlē, boulingā ar frisbija elementiem, aktivitātēs “bumba vārtos” un “neļauj balonam nokrist”.  Dažādās disciplīnās ģimenēm bija iespēja pārbaudīt savas prasmes un veiklību, kā arī noskaidrot komandas saliedētību.

Bez sportiskām aktivitātēm mazākajiem pasākuma dalībniekiem bija iespēja izmēģināt arī veidot lielos burbuļus, vērot un piedalīties ķepu patruļas talismana Sky eksperimentos, kā arī zīmēt, krāsot un likt puzles bērnu stūrītī.

Par 1. posma uzvarētējiem ģimeņu grupā kļuva:

 1. vieta – komanda “Āmrijas” (Anna Depora Gaugere, Niklāvs Gaugers, Jūlija Barišņikova, Mikus Velme, Rolands Gaugers);
 2. vieta – komanda “Vikingi” (Daniļa Barišņikova, Arina Barišņikova, Jana Bariņikova, Roberts Vorotha, Samanta Sjarki);
 3. vieta – komanda “Slaidiņi un Gluhi” (Jānis Slaidiņš, Kate Slaidiņa, Ojārs Gluhs, Vanda Gluha).

Tautas grupā uzvarēja:

 1. vieta – komanda “Banāni” (Evelīna, Ģirts Adlers, Jānis Dāvis Liepiņš, Emīls Oskars Hāns);
 2. vieta – komanda “VKM” (Sanita Vaļauga, Dārta Kerše, Keita Mieze);
 3. vieta – komanda “Ā – komanda” (Ance Dukure, Ēriks Kocuba, Lote Tukiša, Arta Dukure).

Ģimeņu sporta dienas laikā dalībnieki varēja arī izveidot komandas divu un četru cilvēku sastāvā, lai piedalītos kornhola dubultspēļu turnīrā un 3×3 florbola turnīrā.  Kopumā kornholā piedalījās 9 komandas, bet florbola turnīrā – 5 komandas.

Kornhola turnīra uzvarētēji:

 1. vieta – komanda “SK25” (Juta Alpeusa, Genādijs Dubovskis)
 2. vieta – komanda “Alpeusi” (Nora Alpeusa, Juris Alpeuss)
 3. vieta – komanda “Andžas komanda” (Andris Upītis, Anželika Upīte)

Florbola turnīra uzvarētāji:

 1. vieta – komanda “Akmens” (Ģirts Adlers, Jānis Dāvis Liepiņš, Emīls Oskars Hāns)
 2. vieta – komanda “Pantēras” (Rolands Gaugers, Mikus Velme, Dairsis Brēža)
 3. vieta – komanda “Ā – komanda” (Ēriks Kocuba, Kristaps Ādamsons, Arta Dukure)

Pasākuma noslēgumā ģimeņu grupas dalībniekus priecēja balvu izloze no izklaides centra “Brīnumu mežs” un Gaujas Stāvo krastu “Sajūtu parks”.

Sakām lielu paldies ikvienam, kurš līdzdarbojās, lai sporta diena varētu notikt! Sportistus apsveicam ar panākumiem un gaidīsim Jūs un vēl daudz citu ģimeņu uz nākamajiem Ģimeņu sporta dienas posmiem! Nākamais posms notiks 29. jūnijā Naukšēnos, kur būs iespēja arī iepazīties ar nu jau ļoti aktuālo spēli “Mamanet”.

Kopumā 2024. gadā plānotas četras Ģimeņu sporta dienas: Vecatē, Naukšēnos, Brenguļos un Burtniekos.

Foto: Vanda Gluha

Plašāks foto atskats: Ģimeņu sporta diena