Aicinām vecākus ar bērniem pārrunāt drošības jautājumus

Līdz ar pavasara iestāšanos, bērni arvien vairāk savu brīvo laika pavada ārtelpā, un diemžēl līdz ar to jau ir novēroti pārkāpumi, kas saistīti ar bērnu drošības apdraudējumu.

Valmieras novada pašvaldības policija aicina vecākus mājās ar bērniem pārrunāt drošības jautājumus uzturoties ārtelpā, jo vecāku pienākums ir vēlreiz un vēlreiz atgādināt par riskiem, kurus izrunājot var izvairīties no traumām vai negadījuma.

  • Sākoties pavasara paliem, Gauja un citas ūdenstilpnes Valmieras novadā pārplūst, kas izraisa lielu bērnu interesi! Jā, daba ir jāvēro, bet tikai no attāluma! Aicinām bērnus un arī pieaugušos netuvoties pārplūdušajām vietām, jo līdz ar ūdenslīmeņa palielināšanos, mainās arī ūdenstilpes gultne un straumes ātrums, kas ir ļoti bīstams un iekļūšana tajā var apdraudēt dzīvību!
  • Kopš sniegs ir nokusis, apmeklētājiem ir atvērts sporta un aktīvās atpūtas parks “Mežs”! Ja izmanto trasi, aicinām ievērot pašu galveno – lietot aizsargķiveri un arī citi aizsargi tiek rekomendēti. Tāpat atceries – sakop aiz sevis!
  • Pārvietojoties pa pilsētu, ievēro ceļu satiksmes noteikumus un ielu šķērso tikai tam paredzētā vietā!
  • Ikvienam iedzīvotājam pamanot kādu nekārtību pilsētā, aicinām zvanīt uz diennakts bezmaksas tālruni 8484!