Aicinām Valmieras novadā deklarētus vecākus apmeklēt izglītojošu pasākumu “Padomi vecākiem, kā kļūt par prasmīgu disciplinētāju”

Aicinām Valmieras novadā deklarētus vecākus apmeklēt izglītojošu pasākumu “Padomi vecākiem, kā kļūt par prasmīgu disciplinētāju”, kas izstrādāts, balstoties uz SOS Ģimeņu atbalsta centra “AIRI vecākiem” mācību kursu. Apmācību vadītāja – Agita Dreiblate. Dalību aicinām pieteikt, rakstot uz e-pastu vai zvanot pa tālruni 27891673. Pieteikšanās līdz 25. septembrim.

Pasākuma mērķis ir sniegt vecākiem atbalstu bērnu audzināšanā un disciplinēšanā, kā arī radīt izpratni par disciplinēšanas nozīmi bērna attīstībā. Programma sniegs iespēju vecākiem pilnveidot un rast izpratni par disciplinēšanas būtību un citu faktoru nozīmi bērna dzīvē, kā arī, satiekoties ar pārējiem vecākiem, atbalstīt citam citu.

Programma iedalīta piecās kategorijās:

  • Bērnu aprūpe un aizsardzība;
  • Bērnu attīstības vajadzību apmierināšana un kavētas attīstības novēršana;
  • Attiecību atbalstīšana starp bērniem un viņu ģimenēm (bērnu un vecāku attiecību saglabāšanas nozīme bērna personības un emocionālajā attīstībā, personiskās identitātes un etniskās piederības veicināšanā);
  • Drošu un mūžilgu attiecību veidošana (kā veicināt cieņpilnu attiecību veidošanu, ģimenes vērtību saglabāšanu vairākās paaudzēs);
  • Sadarbība ar cilvēkiem, kuri ir iesaistīti bērna audzināšanā.

Dalībniekiem tiks nodrošināti mācību materiāli.

Nodarbības notiks 3., 10., 17. oktobrī no plkst. 17.30 līdz 20.30 Kocēnu Kultūras namā (Alejas ielā 3).

Noslēgumā tiks pasniegts apliecinājums par dalību mācībās.