Aicinām Valmieras uzņēmumus un iestādes pieteikties ergoterapeita konsultācijām

Aicinām Valmieras uzņēmumus un iestādes pieteikties ergoterapeita konsultācijām

Valmieras novada pašvaldība projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā” ietvaros aicina Valmieras uzņēmumus un iestādes pieteikties aktivitātei “Ergoterapeits apmeklē Valmieras pilsētas iestādes un uzņēmumus”.

Apmeklējuma laikā ergoterapeits informēs darbiniekus par to, kā katrs individuāli var piemērot savu darba vietu, lai nekaitētu veselībai un varētu strādāt ērti un produktīvi. Savukārt kopīgi apgūstot vingrinājumus, kurus ieteicams veikt pārtraukumos starp intensīvu un mazkustīgu darbu, būs iespējams uzzināt kā justies moži visas darba dienas garumā un izvairīties no pārslodzes.

Projekta ietvaros ergoterapeita apmeklējums (2 stundu garumā) uzņēmumiem un iestādēm ir bez maksas. Pieteikšanās līdz 16. decembrim – par apmeklējuma datumu un laiku aicinām sazināties ar ergoterapeiti Renāti Raudiņu-Zvirbuli, zvanot pa tālr. 28440773 vai rakstot uz e-pasta adresi .

Pasākumu līdzfinansē projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā” ietvaros (Vienošanās Nr. 9.2.4.2/16/I/040). Projekta kopējās izmaksas ir 431 550,00 EUR, tajā skaitā ESF finansējums 366 817,50 EUR, valsts budžeta finansējums 64 732,50 EUR.

Logo ansamblis