Aicinām Valmieras novada iedzīvotājus palīdzēt Ukrainas iedzīvotājiem!

Aicinām ziedot Ukrainas iedzīvotāju atbalstam Ziedot.lv. Par saziedotajiem līdzekļiem, sadarbībā ar Aizsardzības ministriju, iegādātās preces ved uz Ukrainu. Šobrīd Ukrainas atbalstam visvairāk ir nepieciešama dīzeļdegviela un pirmās nepieciešamības preces.

Palīdzēsim Ukrainas iedzīvotājiem – bērniem, sirmgalvjiem, mammām un tētiem, kuriem uzbrūk Krievijas armijas karavīri.

Ziedot.lv iedzīvotāji var redzēt, gan saziedoto summu (šobrīd saziedoti  teju 2 miljoni eiro), gan ziedotāju skaitu (šobrīd vairāk nekā 55 tūkstoši), gan iepazīties ar atskaiti par sniegto palīdzību (šobrīd 500 tonnas dīzeļdegvielas un citas pirmās nepieciešamības preces).

Atbalstu aicinām sniegt:

  1. ziedot.lv platformā;
  2. zvanot uz labdarības tālruni 90006086.  Maksa par zvanu 1,42 EUR. Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.
  3. veicot pārskaitījumus uz šādiem rekvizītiem:

Fonds “Ziedot.lv”, reģ.nr. 40008078226

SWEDBANK
HABALV22
LV95HABA0551006150241
Ukrainas cilvēkiem!

SEB BANKA
UNLALV2X
LV86UNLA0050014286045
Ukrainas cilvēkiem!

CITADELE
PARXLV22
LV64PARX0012713470002
Ukrainas cilvēkiem!

NORVIK BANKA
LATBLV22
LV42LATB0002010114928
Ukrainas cilvēkiem!

LATVIJAS PASTS
LV05LPNS0001003230983
Ukrainas cilvēkiem!

Tāpat aicinām ikvienu, kuram ir iespēja palīdzēt, norādīt savu informāciju šajās vietnēs:

  • uzņēmumi, kas gatavi ziedot preces vai bez maksas uzņemt bēgļus:  ej.uz/Ukrainai (informāciju apkopo Ekonomikas ministrija);
  • uzņēmumi, kas gatavi nodarbināt bēgļus: ej.uz/vakancescilvekiemnoukrainas (informāciju apkopo Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra);
  • iedzīvotāji, kas gatavi bezmaksas uzņemt bēgļus: ej.uz/atbalstscilvekiemnoukrainas (informāciju apkopo biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem”).

Kā arī šo informāciju nodot pašvaldībai 8484, kas koordinēs palīdzības sniegšanu.

! Palīdzības organizatori aicina Latvijas iedzīvotājus individuāli nedoties uz robežkontroles punktiem, lai neveidotos sastrēgumi, kas kavē palīdzības sniegšanu, bet gan sazināties ar nevalstiskajām organizācijām vai valsts institūcijām, kas koordinē palīdzības sniegšanu un informēs, kur un kāda palīdzība ir nepieciešama.

Mēs esam kopā ar Ukrainas iedzīvotājiem!