Aicinām Valmierā spēlēt disku golfu

Aicinām izbaudīt dabas dotās iespējas un Valmierā, Pauku priedēs izmēģināt disku golfu! Ikviens interesents bez maksas aicināts spēlēt disku golfu. Šobrīd nomai pieejami 18 disku komplekti (maksas pakalpojums, vairāk šeit), taču aktīvās atpūtas cienītāji var izmantot arī savu līdzi paņemto inventāru.

Disku golfa parka “Pauku Priedes” izveide ir vairāku Valmieras disku golfa spēlētāju iniciatīva, projekta autoriem Kārlim Kozulānam un Gatim Rudiņam vēloties izveidot vietu Valmierā, kur trenēties disku golfā.

Disku golfs ir sporta spēle, kurā spēlētāja uzdevums ir iemest lidojošo šķīvīti jeb disku grozā ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu. Lai uzsāktu spēlēt disku golfu, nav nepieciešama īpaša fiziskā sagatavotība vai prasmes, tādēļ tas piemērots visām vecuma grupām.

Pateicamies aktīva dzīvesveida klubam “Savējais”!

FOTOGALERIJA

Foto: Alise Razminoviča