Aicinām uzzīmēt valmieriņu, kas pārtaps dāvanā jaundzimušajiem

Viņu neviens nav redzējis. Mēs nezinām, cik viņam gadu, vai viņam ir zvīņas, bet varbūt aste. Vēsture klusē, vai viņam garšo zaptsmaize vai varbūt apaļas kotletītes. Grūti pateikt, vai viņš ir tik viegls, ka pārvietojas līdz ar vēju, vai varbūt viņš ir lielāks par ziloni. Varam gan nojaust, ka paslēpes viņam ir viena no mīļākajām rotaļām. Un zinām to, ka viņš dzīvo Valmieras novadā. Aicinām ikvienu, kuram ir ideja par valmieriņa izskatu, to atklāt zīmējumā. Iespējams, tieši Tavs zīmējums būs skice prasmīgam šuvējam, radot skaistu un īpašu dāvanu ikvienam Valmieras novada jaundzimušajam.

Zīmējumu Valmieras novada pašvaldībā gaidīsim līdz 12. decembrim jums ērtākā formātā:

  • Atsūtītu ieskanētu vai nofotografētu uz e-pastu ;
  • Pastkastītē pie Valmieras novada pašvaldības ēkas Lāčplēša ielā 2 Valmierā;
  • Pastkastītēs pie kāda no klientu apkalpošanas centriem: Kocēnos (Alejas iela 8, Kocēnu ciems, Kocēnu pagasts), Matīšos (Skolas iela 11, Matīšu ciems, Matīšu pagasts), Mazsalacā (Pērnavas iela 4, Mazsalacas pilsēta), Naukšēnos (“Pagasta nams”, Naukšēnu ciems, Naukšēnu pagasts), Rūjienā (Raiņa iela 3, Rūjienas pilsēta), Strenčos (Rīgas iela 7, Strenču pilsēta), Trikātā (Nākotnes iela 3, Trikātas ciems, Trikātas pagasts).

Aicinām pievienot kontaktinformāciju, lai varam sazināties ar autoru, kura zīmējums pārtaps par dāvanu jaundzimušajiem. Tāpat arī pēc nejaušības principa zīmējuma konkursa dalībnieki saņems veicināšanas pārsteigumu.