Aicinām uz saviesīgu Ziemassvētku sarīkojumu Sēļu muižā

22.decembrī plkst. 18.00 Sēļu muižas lielajā zālē aicinām izbaudīt svētku noskaņu saviesīgā sarīkojumā kopā ar Valmieras Kultūras centra senioru kori “Sudrablāse” un Sēļu pagasta Tautas nama amatiermākslas kolektīviem – folkloras kopu “Sēlene”, dāmu deju kopu “Reveranss” un Sēļu muižas muzikantiem.

22.decembrī plkst. 18.00 Sēļu muižas lielajā zālē aicinām izbaudīt svētku noskaņu saviesīgā sarīkojumā kopā ar Valmieras Kultūras centra senioru kori “Sudrablāse” un Sēļu pagasta Tautas nama amatiermākslas kolektīviem – folkloras kopu “Sēlene”, dāmu deju kopu “Reveranss” un Sēļu muižas muzikantiem.

Eglīšu mantiņas, spožas gaismu virtenes, piparkūku smarža, rotas un rotiņas Sēļu muižas kungu mājā, arī muižas parkā un Mīlestības saliņā liecina, ka Ziemassvētki pavisam tuvu, tuvu.

Sarīkojums notiks pie galdiņiem ar kopīgu sadziedāšanu, mīklu minēšanu, dančiem un rotaļām.

Ieeja bez maksas. Vēl ir iespēja pieteikties, zvanot pa tālruni 26321158. Gaidīsim!

Informāciju sagatavoja:
Ināra Blūma,
Sēļu pagasta Tautas nama vadītāja