Aicinām uz sarunu vakariem “Meikeru MeetUp” koprades darbnīcā DARE!

Valmieras koprades darbnīcā DARE reizi mēnesī notiek iedvesmojoši sarunu vakari “Meikeru MeetUp”, kuros piedalīties aicinām ikvienu, kurš vēlas radoši darboties, kam interesē koprade, eksperimentēšana, darbošanās ar dažādām iekārtām. 13. septembrī plkst. 17.00 tiksimies ar Daini Jansonu no Daiļdari.

Par uzņēmumu viņš saka tā: “Ģimenes entuziastu kompānija, kuru savstarpējā mijiedarbībā top dažādu koku trauki un interjera priekšmeti, kas iederēsies uz ikviena saimes galda kā svētkos, tā ikdienā.”

Pasākuma laikā iespējams noklausīties meikeru pieredzes stāstus, iepazīties, veidot jaunus kontaktus un jaunas sadarbības, tādējādi stiprinot meikeru kopienu Valmieras novadā. Sarunu vakaros dalība ir bez maksas, iepriekš piesakoties šeit.

Bijušas jau trīs tikšanās. Uzaicinātie viesi, stāstot par savu pieredzi, motivē klausītājus. Iedvesmo un aicina nebaidīties no grūtībām, kas sagaida, uzsākot uzņēmējdarbību. Valmieras novadā ir vairāk nekā 200 mājražotāju un amatnieku. Visplašāk pārstāvēta ir dārzeņu, augļu un ogu pārstrāde. Tad seko dažāda veida gaļas, desu un kūpinājumu, arī piena produktu, maizes un miltu izstrādājumu, medus produktu ražošana. Mums ir daudz audēju, adītāju, šuvēju, keramiķu, rotu gatavotāju un kokapstrādes meistaru. Mazāk – ādas apstrādes meistari, kalēji un akmeņkaļi. Sevišķi lepni varam būt par mūsu audēju un šuvēju prasmi darināt autentiskus tautastērpus. Daudzi amata meistari savas prasmes veiksmīgi nodod jaunākai paaudzei. Savukārt daudzi pārtikas mājražotāji saņēmuši godalgas gan Riga Food izstādēs, gan citos konkursos. Mūsu mājražotāji  ir izcili garšas un kvalitātes meistari, gan radot jaunus produktus, gan turpinot ražot pēc mūsu senču atstātā mantojuma receptēm,

stāsta Valmieras novada pašvaldības uzņēmējdarbības speciāliste Guna Ķibere.

 Valmieras koprades darbnīca DARE izveidota biedrības “Valmieras Attīstības aģentūra” paspārnē un atrodas Valmierā, Purva ielā 12. Tā ir kā personīgā darba studija, kurā pieejams tehniskais atbalsts, modernas iekārtas, instrumenti, lai ikviens uzņēmējs un radošais entuziasts var strādāt pie jauniem un radošiem projektiem. Uz tikšanos DARĒ!