Aicinām uz radošo darbnīcu kopā ar mākslinieku Krišu Salmani

9.novembrī no plkst. 15.00 Valmierā, topošajā laikmetīgās mākslas telpā “Kurtuve” notiks radošā darbnīca kopā ar mākslinieku Krišu Salmani. Jauniešiem un citiem interesentiem būs iespēja izspēlēt laikmetīgās mākslas atpazīšanas spēli. Savukārt pēc radošās darbnīcas (plkst. 17.00) sāksies ekskursija, kopā ar kuratori Māru Žeikari apskatot izstādes "Pretrunu pilns zīmējums ar gaišredzības iezīmēm" Valmierā un Valmiermuižā esošos darbus.

9.novembrī no plkst. 15.00 Valmierā, topošajā laikmetīgās mākslas telpā “Kurtuve” notiks radošā darbnīca kopā ar mākslinieku Krišu Salmani. Jauniešiem un citiem interesentiem būs iespēja izspēlēt laikmetīgās mākslas atpazīšanas spēli. Savukārt pēc radošās darbnīcas (plkst. 17.00) sāksies ekskursija, kopā ar kuratori Māru Žeikari apskatot izstādes “Pretrunu pilns zīmējums ar gaišredzības iezīmēm” darbus Valmierā un Valmiermuižā. Iepriekšēja pieteikšanās darbnīcai un ekskursijai ir obligāta šeit.

Radošajā darbnīcā kopā ar Krišu Salmani, kurš ir viens no izstādes “Pretrunu pilns zīmējums ar gaišredzības iezīmēm” dalībniekiem, būs dažādi radošie vingrinājumi, kā skatīties uz mākslu, kā atpazīt laikmetīgo mākslu un kā to atšķirt no ne-mākslas. Plānota arī praktiska darbošanās. Visi nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti, iepriekšējas zināšanas nav nepieciešamas. Darbnīcas ilgums – divas stundas.

Ekskursijai interesenti aicināti pulcēties plkst. 17.00 pie topošās laikmetīgās mākslas telpas “Kurtuve” (būs nodrošināts autobuss, bet būs arī pastaiga). Norises ilgums – līdz trim stundām.

Dalība darbnīcā un ekskursijā ir bez maksas.

Izstādi organizē Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs (LCCA) sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LCCA izglītības projektu vadītāju Māru Žeikari, , +37129586893.
Izstādē “Pretrunu pilns zīmējums ar gaišredzības iezīmēm” astoņi Latvijas mākslinieki reflektē par un mijiedarbojas ar Māra Bišofa daiļradi. Līdz 10. novembrim izstāde apskatāma Valmierā un Valmiermuižā – no ēku sienām un jumtiem līdz pat veikalu plauktiem. Plašāk šeit.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs