Aicinām uz noslēdzošo domradi 4. novembrī Valmierā!

Lielā Domrade

Lai rosinātu Valmieras novada un pārējās Vidzemes aktīvo cilvēku savstarpējo ideju apmaiņu un tīklošanos, aicinām uz Valmieras novada Lielo domradi nākamnedēļ, 4. novembra pēcpusdienā plkst.14:00-17:00 viesnīcā “Wolmar” Valmierā! Lielajā Domradē tiks prezentētas Valmieras novada apkaimes vīzijas, lai vienotu vietējos iedzīvotājus tālākai gribai darboties kopā. Savukārt ar saviem labajiem pieredzes stāstiem vietējo cilvēku iesaistīšanā un iniciatīvu īstenošanā iepazīstinās Kurzemes un Zemgales nevalstiskās organizācijas.

Valmieras Lielā domrade tiek rīkota kā noslēdzošā “gala” domrade 34 novada domradēm, kas rīkotas novada pagastos un pilsētās septembra un oktobra mēnešos un ir iesaistījušas teju 300 novadniekus. Domrades pirmajā daļā dzirdēsim Valmieras novada apkaimju pārstāvju nākotnes vīzijas, apjaušot, kuras iedzīvotāju ieceres atbalstāmas VNF ideju konkursā “Sev, tev, novadam” un kuras – pašvaldības konkursos. Jāuzsver, ka VNF konkursā iedzīvotāju idejas tiek gaidītas līdz š.g. 13. novembrim. Plašāka informācija par konkursu: www.vnf.lv.

Domrades otrajā daļā dzirdēsim arī Kurzemes un Zemgales organizāciju pieredzes stāstus, pateicoties Aktīvo iedzīvotāju fondam. “Latvijas vācu savienība” pastāstīs par POP-UP pikniku “Izgaršo demokrātiju”, daloties ar saviem pilsoniskās iesaistes pieredzes stāstiem. Kopienu sadarbības tīkls “Sēlijas salas” iepazīstinās ar kvalitatīviem iedzīvotāju iesaistes veidiem, savukārt lauku partnerība “Lielupe” pastāstīs par Zemgales novados īstenojām ideju darbnīcām un to īstenošanu vēl šajā vasarā.

Lai domradē bez gardas kafijas un uzkodas nepaliktu neviens dalībnieks, aicinām iepriekš pieteikties līdz 2. novembra plkst.12:00, atrakstot uz e-pastu: vai zvanot/nosūtīt īsziņu uz VNF biroja telefonu: 20258200, norādot savu vārdu, uzvārdu un pārstāvēto organizāciju/ pašvaldību.

Valmieras Lielā domrade notiek, pateicoties Aktīvo iedzīvotāju fonda, Latvijas Republikas Kultūras ministrijas un Valmieras novada pašvaldības atbalstam.

Papildu informācija: Gundega Siliņa, Valmieras novada fonds
Tālrunis: 27820430, e-pasts:
http://www.vnf.lv / Facebook.com/ValmierasFonds/