Aicinām uz kinovakaru ar Indru Sproģi un radošajām darbnīcām Vērsī

Aicinām ģimenes apmeklēt kinovakaru un tikties ar režisori Indru Sproģi, kā arī pieteikties radošajām darbnīcām un piedalīties kopīgas animācijas filmas radīšanā! Tas viss notiks no 19. līdz 22. augustam Vērsī – mazā ciemā Igaunijas pierobežā!

Programma:

19.augustā plkst.18.00 Vēršu radošajā namā tiksimies ar režisori, scenāristi, mākslinieci Indru Sproģi, filmas “Joka pēc alfabēts” autori, kā arī citiem kino viesiem Radoša kopā darbošanās un sarunas. Ap plkst.19.00 kino – animācijas filmas gan bērniem, gan pieaugušajiem.

20.augustā plkst.12.00 veidošanas darbnīca ģimenēm. Ciemā Vērsis tēma – vērsis, un modeļi turpat pļavā ganās. Dalībnieki vēršus var vērot un plastilīnā veidot gan no dabas, gan pilnīgi izdomātus fantastiskus vēršu tēlus, atraisot savu fantāziju.

21.augustā plkst.12.00 ēnu teātra darbnīca ģimenēm – GAISMA / TUMSA, rotaļas ar vārdiem, ēnām, simboliem un formu – Vērsis ciems, vērsis dzīvnieks. Kāds būs vērsis ēnu spēlēs?

22.augustā no plkst.12.00 animācijas darbnīcas. Plkst.12.00-14.30 1.grupa un plkst.15.00-17.30 2.grupa. Galvenie tēli būs veidošanas darbnīcā tapušie tēli – vērši.

Kinovakaram un radošajām darbnīcām pieteikties var gan bērni individuāli, gan kopā ar vecākiem. Bērnu vecumam jābūt vismaz 7 gadi, ja bērns darbnīcās piedalās bez vecākiem. Lūdzam pieteikties darbnīcām, aizpildot veidlapu aizpildot veidlapu šeit.

Kinovakars un darbnīcas notiks: “Vērši”, Vērsis, Ramatas pagasts, Valmieras novads, LV-4242, 57° 57′ 55.07223732″, 25° 6′ 52.49251584″

Ja ir jautājumi vai nepieciešama papildu informācija, lūgums rakstīt e-pastā: .

Radošās darbnīcas Vērsī ir daļa no projekta “7 gaismas stari”, kuru īsteno biedrība “Attīstības un inovācijas mācību centrs” kopā ar mākslinieci animatori Daci Liepu. Projekta radošajā daļā apvienojas ēnu teātris ar animāciju, veidojot gaismas, attēla un mūzikas sinerģiju kā rezultātā katra projektā iesaistītā kopiena izveido animācijas filmiņu, kas savukārt apvienojas vienotā veselumā – 7 kopienu kopfilmā.

Sekojiet informācijai par darbnīcu norisi katrā no 7 kopienām projekta “7 gaismas stari” mājaslapā.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Projekta sadarbības partneri: Valmieras novada pašvaldība, Mazsalacas vidusskola, Jauniešu organizācija “Ligzda”, Latvijas SOS – bērnu ciematu asociācija, Valmieras bibliotēkas filiālbibliotēka Mazsalacas pilsētas bibliotēka, biedrība “Projektu darbnīca kopienām”, Ogres Centrālā bibliotēka.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Vītoliņa,
projekta “7 gaismas stari” vadītāja