Aicinām uz jautrajām basketbola spēlēm Valmieras SOS bērnu ciematā

Aicinām Mazsalacā, Rūjienā, Ķoņos, Ramatā un Vērsī dzīvojošās ģimenes 11. jūnijā no plkst. 12.00 līdz 16.00 piedalīties ģimeņu draudzības stafetēs un improvizētā basketbola spēlē Valmieras SOS bērnu ciematā.

Aicinām Mazsalacā, Rūjienā, Ķoņos, Ramatā un Vērsī dzīvojošās ģimenes 11. jūnijā no plkst. 12.00 līdz 16.00 piedalīties ģimeņu draudzības stafetēs un improvizētā basketbola spēlē Valmieras SOS bērnu ciematā.

Mūsu mērķis – gūt prieku, ģimenei kopā darbojoties. Tāpēc piedalīties aicināts ikviens – gan ar, gan bez basketbola spēles prasmēm, gan bērni individuāli, gan kopā ar vecākiem. Dalība bez maksas.

Pieteikties lūdzam e-pastā: vai aizpildot veidlapu šeit.

Pasteidzies – vietu skaits ierobežots!

Pasākums notiek projekta “7 gaismas stari” ietvaros. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Vairāk par projekta pasākumiem šeit vai sazinoties ar projekta vadītāju Ievu Vītoliņu, zvanot pa tālruni 29215073.

Projekta sadarbības partneri: Valmieras novada pašvaldība, Mazsalacas vidusskola, Jauniešu organizācija “Ligzda”, Latvijas SOS – bērnu ciematu asociācija, Valmieras bibliotēkas filiālbibliotēka Mazsalacas pilsētas bibliotēka, biedrība “Projektu darbnīca kopienām”, Ogres Centrālā bibliotēka.