Aicinām uz animācijas filmas “7 gaismas stari” pirmizrādi

10. septembrī plkst. 12.00 aicinām ģimenes apmeklēt projekta “7 gaismas stari” noslēguma pasākumu – animācijas filmas “7 gaismas stari” pirmizrādi.

Noslēguma pasākuma programma:

• Animācijas filmas “7 gaismas stari” pirmizrāde –  filmu radījuši projekta dalībnieki – ģimenes ar bērniem, mākslinieces režisores Daces Liepas vadībā.
  • Projekta dalībnieku – ģimeņu godināšana.
  • Latvju danči kopā ar  folkloras kopu “Skandinieki” un Julgī Stalti.
  • Dziesmas un draugu zupa pie ugunskura.

Aicinām piedalīties ģimenes no projektā iesaistītajām kopienām – Ogres, Valmieras, Ķoņiem, Vērša, Ramatas, Mazsalacas, Rūjienas! Dalība bez maksas.  Piesaki sevi un savu ģimeni dalībai noslēguma pasākumā: https://ieej.lv/7GaismasStariPasakums

Norises vieta: Rūjienas jauniešu centra pagalmā Skolas ielā 8a, Rūjienā.

Ja ir jautājumi vai nepieciešama papildus informācija – lūgums rakstīt e-pastā:

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem programmā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”.

Projekta sadarbības partneri: Valmieras novada pašvaldība, Mazsalacas vidusskola, Jauniešu organizācija “Ligzda”, Latvijas SOS – bērnu ciematu asociācija, Valmieras bibliotēkas filiālbibliotēka Mazsalacas pilsētas bibliotēka, biedrība “Projektu darbnīca kopienām”, Ogres Centrālā bibliotēka.

#GimenemDraudzigi

#SIFAtbalstaGimenes