Aicinām reģistrēties sadarbības tīkla “Sadarbība latviešu vēsturisko zemju ietvaros” semināram

10. novembrī Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) īstenotajā projektā “Latvijas pašvaldību sadarbības veicināšana un labas pārvaldības stiprināšana” notiks tīkla  “Sadarbība latviešu vēsturisko zemju ietvaros” seminārs.

10. novembrī Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) īstenotajā projektā “Latvijas pašvaldību sadarbības veicināšana un labas pārvaldības stiprināšana” notiks tīkla  “Sadarbība latviešu vēsturisko zemju ietvaros” seminārs.

Seminārs notiks Valmierā no plkst. 11:00 līdz 17:00 Valmieras  kultūrvides centra konferenču zālē (Bruņinieku ielā 1).

Pašvaldību pārstāvji reģistrēties semināram aicināti ŠEIT.

Semināra ievadā tiks pārrunātas projekta aktivitātes pašvaldību sadarbības pilnveidošanai, savukārt pats seminārs šoreiz veltīts Vidzemes vēsturiskajām zemēm. Ar Vidzemes vēsturi seminārā iepazīstinās vēstures (re)konstruktors Andris Geidāns. Vidzemes augstskolas vadošais pētnieks Gatis Krūmiņš klātesošajiem dos iespēju ielūkoties Vidzemes stāstā par reģionālo identitāti un piederības sajūtu. Sīkāk par tēmām un darba kārtību skatīt pielikumā zemāk.

Ar semināra darba kārtību iespējams iepazīties ŠEIT.

Tīkla sanāksme tiek īstenota projekta “Latvijas pašvaldību sadarbības veicināšana un labas pārvaldības stiprināšana” ietvaros, kas tiek ieviests Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”. EEZ finanšu instruments ir finansiāls atbalsts, ko sniedz Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta mērķis ir pašvaldību sadarbības optimizācija un labas pārvaldības principu veicināšana Latvijas pašvaldībās, lai uzlabotu publisko pakalpojumu kvalitāti un efektivitāti.