Aicinām pieteikties sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniegšanai Valmieras pilsētas svētkos

Aicinām pieteikties sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniegšanai Valmieras pilsētas svētkos

No 21. līdz 23. jūlijam svinēsim Valmieras 740. dzimšanas dienu. Lai sāta sajūta lustējoties un baudījums, izgaršojot dzimšanas dienas maltītes, aicinām pieteikties sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniegšanai. Pieteikšanās līdz 16. jūnijam, aizpildot anketu elektroniski šeit.

Lūgums rūpīgi iepazīties ar nolikumu. Tas lasāms šeit.

Papildu saziņai par tirdzniecības norisi: Valmieras novada pašvaldības uzņēmējdarbības speciāliste Guna Ķibere, .

Valmieras dzimšanas dienā galda galā vietu ieņems lielākie stāstnieki, viņi gan vienmēr saka, ka darbi runā. Kad vārdu dod darbiem, viņiem atbilde viena – panākumus svinot ar jauniem izaicinājumiem. Bet skaidrs, ka sakāmais 740 gados sakrājies daudz, senākais stāsts jau gatavs iznākt no pils mūriem – par to, kā Valmiera sākās. Piedzīvosim Valmieras 740. dzimšanas dienu kopā! Medaļa Tev par to, ka Valmiera sirdī!