Aicinām pieteikties radošajām animācijas darbnīcām Naukšēnos “Ko redzēja Naukšēnu lauva…”

Ko redzēja Naukšēnu lauva

Animācijas darbnīcā filmu animatore-māksliniece-režisore Dace Liepa vēlas atrast draugus, ar kuriem kopā uzburt kustīgo brīnumu – animāciju. Aicinām bērnus kopā ar animācijas studiju profesionāliem filmu māksliniekiem doties animācijas filmas veidošanas piedzīvojumā!


Ik katrā vietā ir kāds noslēpums, stāsts vai teika. Radošo darbnīcu dalībnieki stāstnieku darbnīcā izzinās Naukšēnu stāstus no kuriem izveidos filmas scenāriju, mākslas darbnīcā gleznosim, veidosim stāstu fonus un personāžus, mūzikas/skaņu darbnīcā mācīsimies ieklausīties, stāstīt, dziedāt un muzicēt, animācijas darbnīcā filmēsim animācijas epizodes un visu saliksim kopā, izveidojot animācijas īsfilmu ciklu. Lai nebūtu nogurdinoši darbnīcām pa vidu uzspēlēsim kādu spēli vai rotaļu ar kustību elementiem un protams draudzēsimies un izbaudīsim vasaru.


“Ko redzēja Naukšēnu lauva…” aicina skolēnus no 7 līdz 15 gadu vecumam no 1. jūlija līdz 5. jūlijam uz stāstniecības, mākslas, mūzikas un animācijas radošajām animācijas darbnīcām Naukšēnos, kā rezultātā izveidosim animācijas filmu.


Pieteikšanās


Līdz 29. jūnijam, rakstot e-pastu: vai klātienē Naukšēnu pagasta bibliotēkā.


Vietu skaits nometnē ir ierobežots.

Radošās darbnīcas vadīs:

  • animācijas filmu darbnīcas – mākslinieces-animatores Dace Liepa, Silva Utāne un Alma Emīlija Liepa;
  • mākslas darbnīcas – mākslinieks Reinis Jānis Lozda, pedagoģe Alma Emīlija Liepa;
  • stāstnieku // scenārija darbnīca – Dace Liepa, Kadrija Mičule – viesos Liene Apsīte un Mazsalacas stāstnieki;
  • mūzikas un dziesmu darbnīca – Agrita Gruzdiņa un Uģis Raibacis.


Iedvesmai var aplūkot Naukšēnos 2009. gadā Naukšēnu 3×3 saietā kopā ar Daci Liepu bērnu veidoto animācija filmu “Vai vējš ir robežpārkāpējs?”


INFO par AIMC iepriekšejo gadu animācijas darbnīcām Mazsalacā, Rūjienā, Ķoņos, Vērsī, Ramatā, Valmierā šeit.

Radošās darbnīcas organizē biedrība “Attīstības un inovācijas mācību centrs” sadarbībā ar Naukšēnu vidusskolu, Naukšēnu pagasta bibliotēku, Naukšēnu Cilvēkmuzeju, Naukšēnu muižas pili, radošais namu “Vērši” un ierakstu studiju “UGA records”. Darbnīcas finansiāli atbalsta Valmieras pašvaldība, projekta īstenošana LĪGUMS Nr. 08.888/7.4.6/24/143.


Plašāka informācija www.aimc.lv.


Telefons uzziņām: 26440488.

Informāciju sagatavoja:

Dace Liepa