Valmierā norisināsies muzicējošo ģimeņu spiets

14.janvārī plkst. 16.00 koncertzālē “Valmiera” norisināsies muzicējošo ģimeņu spiets “Medus dvēselei”. Ģimenes aicinātas pieteikties līdz 24. decembrim, aizpildot pieteikuma anketu, kas atrodama šeit, un nosūtot to uz liene.zvirbule@valmiera.edu.lv.

14.janvārī plkst. 16.00 koncertzālē “Valmiera” norisināsies muzicējošo ģimeņu spiets “Medus dvēselei”. Ģimenes aicinātas pieteikties līdz 24. decembrim, aizpildot pieteikuma anketu, kas atrodama šeit, un nosūtot to uz .

“Šis tiešām būs koncerts dvēselei. Uzstāsies ģimenes, kur kopā muzicē vairākas paaudzes, ģimenes, kas to dara ikdienā, un ģimenes, kas tieši šim notikumam par godu būs pulcējušas radus un ģimenes draugus. Spietosim kopā – dziedāsim, muzicēsim, dejosim – tautas mūzikā, mūzikas dižgaru sacerējumos, popā, džezā, duetā, ansamblī. Repertuāra izvēlē ierobežojumu nav. Pateicoties par drosmi, jo tā ir uzdrīkstēšanās uzstāties klausītājiem, un sirds siltumu, ģimenēm koncerta izskaņā uzstāsies muzikālā Sējānu ģimene,” aicina Valmieras Mūzikas skolas direktore Inese Sudraba.

Koncerta mērķis ir aicināt muzicēt, saspēlēties un sadziedāties. Repertuāra izvēle ir dalībnieku ziņā. Tāpat arī Valmieras Mūzikas skola aicina sazināties, ja nepieciešams kāds instruments vai cita veida palīdzība.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, interesentus, kuri neuzstāsies koncertā, bet vēlas būt klausītāju rindās, aicinām pieteikties, zvanot pa tālruni 22012688, 26454469, 26496827 vai rakstot uz , .

Ģimeņu spiets būs viens no Ziemas mūzikas festivāla koncertiem. Aicinām Jauno gadu sākt, piedzīvojot īpašo Ziemas mūzikas festivāla skanējumu no 9. līdz 15. janvārim dažādos koncertos Valmierā! Ziemas skaņa ir īpaša – robežas pazūd un paliek netveramais.