Aicinām pieteikties mācībām pieaugušos

Informatīvas attēls par pieaugušo profesionālās pilnveides programmām

27. janvārī sākas pieteikšanās Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA).

Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola (VDMV) šajā kārtā piedāvā apgūt šādas profesionālās pilnveides programmas:

  • Tehnisko rasējumu izstrāde (185 st.);
  • Interjera projektēšana vienai telpai (132 st.);
  • Apģērbu dizaina produktu konstruēšana un modelēšana (226 st.);
  • Apģērbu dizaina produktu aksesuāru izgatavošana (126 st.);
  • Modes mārketings (46 st.).

Mācības VDMV piedāvātajās profesionālās pilnveides programmās notiks tikai klātienē, ņemot vērā apgūstamā moduļa specifiku, kurš līdztekus teorijas apguvei paredz praktisko prasmju apguvi.

Lai motivētu Latvijas strādājošos iedzīvotājus pieteikties izglītības programmām, lielāko daļu mācību izmaksu sedz ES fondi un valsts. Izvēloties mācīties profesionālās izglītības programmas modulī, strādājošā līdzmaksājums ir 10%, bet ES fondi un valsts finansējums 90%. Nodarbinātajiem no maznodrošinātām vai trūcīgām mājsaimniecībām mācības ir bez maksas.

Mācībām aicinām pieteikties strādājošus un pašnodarbinātus Latvijas iedzīvotājus vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam, tostarp jaunos vecākus bērna kopšanas atvaļinājumā, saglabājot darba attiecības, un strādājošus pensionārus, kā arī personas ar alternatīvo statusu. Katrs strādājošais projekta laikā var mācīties divas reizes. Pieteikties iespējams mācībām divās izglītības programmās, taču vienlaicīgi varēs mācīties tikai vienā izglītības programmā.

Pieteikšanās 7. mācību kārtā ilgs līdz 24. februārim. Mācību grupu komplektēšana un mācību uzsākšana plānota no šī gada marta līdz maija beigām.

Vairāk par VDMV piedāvātajām profesionālās pilnveides programmām, kā arī pieteikties tām, vari šeit.

Plašāka informācija:
Sanita Bukava, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas direktora vietniece
Tālr.: 26445736