Aicinām pieteikties Latvijas Orientēšanās naktij 2023!

Latvijas orientēšanās nakts

Jau kārtējo gadu Eiropas Sporta nedēļas ietvaros 22. septembrī norisināsies Latvijas Orientēšanās nakts 2023. Šajā gadā orientēšanās entuziasti tiks aicināti dalībai 20 Latvijas pilsētās. Viena no tām ir Valmiera ar sākumpunktu Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda”, Rīgas ielā 32. Tās būs aizraujošas 3 stundu sacensības rogainingā ar kājām un velo orientēšanās saskaņā ar LOF apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem. Dalība pasākumā ir bezmaksas, bet pirms tam nepieciešams pieteikties mājaslapā līdz 18. septembra plkst. 23.59 tiešsaistē https://rogaining.lv/onakts/

Sacensībās piedalīsies komandas 2 līdz 5 cilvēku sastāvā sekojošās dalībnieku grupās: “OPEN”, “Sievietes”, “Ģimenes”, “Veterāni”, “Val-mierīgā garā” un “Velo-rogainis”, kur katrā komandā obligāti jāpiedalās vismaz vienam pieaugušajam (dalībniekam vecumā 18+).

Komandai nepieciešams uzlādēts mobilais telefons vai planšetdators ar bateriju, kas spēj darboties aktīvā režīmā visu sacensību kontrollaiku. Atzīmēšanās notiek mobilajā aplikācijā Qrenteerings, kad komanda sasniedz izvēlēto KP un nolasa QR kodu pie tā. Aplikācija pieejama Google Play un Apple App Store.

Reģistrācija un karšu saņemšana 22. septembrī sāksies no plkst. 18.30 pie Valmieras Jaunatnes centra “Vinda”. 19.45 – instruktāža, 20.00 Starts Latvijas orientēšanās 3 stundu rogainingam, 20.05–Starts “Val-mierīgā garā” un“Velo-rogainis” grupām, 21.35 – “Val-mierīgā garā” finišs, 22.05 – “Velo-rogainis” finišs un 23.00 – Latvijas orientēšanās 3 stundu rogaininga finišs. Katrā grupā tiek apbalvoti 1.-3. vietu ieguvēji, kā arī var tikt piešķirtas īpašās balvas. Apbalvošana notiek 15-30 minūtes pēc attiecīgās dalībnieku grupas kontrollaika beigām.

Pasākumu organizē Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību, Orientēšanās klubu “Ziemeļvidzemes orientēšanās centrs”, Maxima un Jāņa sēta. Pasākumu līdzfnansē Latvijas Sporta federāciju padome un Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija.