Bezmaksas kursi pieaugušajiem “Manu personīgo finanšu plānošana”

Manu personīgo finanšu plānošana

Valmieras novada pašvaldība aicina interesentus pieteikties dalībai pieaugušo izglītības bezmaksas kursos “Manu personīgo finanšu plānošana”, kas notiks ceturtdienās un piektdienās no 23. maija līdz 14. jūnijam (ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 12.00 un piektdienās no  plkst. 11.00 līdz plkst. 14.00) Valmieras Integrētajā bibliotēkā, Cēsu ielā 4, Valmierā, LV-4201.

Kursā būs iespējams apgūt šādas programmas:

1. Mans budžets – kā tu plāno savu budžetu? Kādi ir tavi mērķi šogad, nākošgad un pēc vairākiem gadiem? Vai tu zini, kā saplānot ceļojumu, lai tā nepaliek tikai par ieceri?
  2. Ienākumi un izdevumi, kā tos pārvaldīt ikdienā – ko tu dari, lai nauda nepārvalda pār tevi, bet tu pārvaldi par savu naudu?
  3. Uzkrājumi un to veidi – krājobligācijas, krājkonts, uzkrājumi un nodokļu atvieglojumi. Kur izdevīgāk veidot uzkrājumu, lai nopelnītu un nezaudētu ieguldītos naudas līdzekļus?
  4. Mans “drošības spilvens” – kā esi parūpējies par savu un tuvinieku drošību no neparedzētām, neplānotām situācijām?
  5. Mana pensija – kurš pārvalda manu pensiju līmeni? Kur es varu redzēt, kāds ir uzkrātais kapitāls par manu pensijas 2. līmeni? Kam tu esi novēlējis savu pensijas 2. līmeņa uzkrājumu?
  6. Apdrošināšana. Pasargā to, kas tev svarīgs – apdrošini to, kam nevari uzkrāt! Pasargā to, kas tev svarīgs!
  7. Noslēgums. Noslēguma prezentācija. Noslēguma tests. Atbildes noslēguma testam.

Lai pieteiktos dalībai kursos, līdz 16.maijam jāaizpilda pieteikuma anketa ej.uz/manufinanšuplānošana

Vietu skaits ierobežots – vienā grupā līdz 12 personām.

Papildu informācija pieejama, zvanot pa tālr. 25742243 (Baiba Ločmele).

Mācības tiek organizētas Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta “Nacionālie koordinatori Eiropas programmas ieviešanai Latvijas pieaugušo izglītībā” Nr. 10105130-NCLV-ERASMUS-EDU-2021-AL-AGENDA-IBA ietvaros.