Aicinām pieteikties celošanas nodarbībām

Celošanas nodarbības

Pateicoties lielajai atsaucībai, grupa nokomplektēta! Interesentus aicinām sekot līdzi informācijai, jo nākamā gada sākumā plānots organizēt jaunu grupu!

Vēl pirms ziemas saulgriežiem aicinām pieteikties celošanas nodarbībām Valmieras Kultūras centrā (208. telpa) un iepazīt celaiņu izgatavošanu celoto jostu meistares Ingas Geduševas vadībā, lai celu tehnikā uzaustu grāmatzīmi, prievīti vai varbūt pat jostu!

Celaiņu izgatavošanas mācībā ir ieplānotas trīs nodarbības: 

  • 1. nodarbība 28. novembrī no plkst. 17.30 līdz 20.30 – celaiņu izgatavošanas vēsture, celaiņu veidi, vienkāršo celaiņu tehniskie zīmējumi, vienkāršas celaines (pēc parauga) uzvilkšanas tehnika un celošanas uzsākšana (turpināšana mājās līdz nākamajai nodarbībai);
  • 2. nodarbība 5. decembrī no plkst. 17.30 līdz 20.30 – pārrunāsim celošanas procesā radušos jautājumus, krāsu salikumi celainēs, savas jaunrades celaines tehniskā raksta zīmēšana, celaines uzvilkšana un prakse;
  • 3. nodarbība 12. decembrī no plkst. 17.30 līdz 20.30 – celaiņu pielietošana sadzīvē, audumu apdares veidu apguve, rakstainās celaines un to darināšanas pamatprincipi, prakse.

Nodarbību laikā materiāli būs pieejami.

Pieteikšanās, aizpildot elektronisko anketu ŠEIT

Nodarbības ir bez maksas. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tāpēc, ja piesakies, bet plāni mainās, lūgums informēt, lai kāds cits varētu izmantot šo iespēju!