Aicinām pieteikties brīvprātīgos vēsturiskā sporta notikumā!

Aicinām pieteikties brīvprātīgos palīgus Latvijas Valsts prezidenta balvas izcīņas sacensībās vieglatlētikā un Jāņa Daliņa atjaunotā stadiona un jaunās vieglatlētikas manēžas atklāšanā! Jāņa Daliņa stadiona atklāšana norisināsies šī gada 13.augustā, bet sacensības – 13. un 14.augustā.

Ja Tev ir 16 un vairāk gadu, augsta atbildības sajūta un vari veikt brīvprātīgā pienākumus 13.augustā un/ vai 14.augustā, piesakies! Tavos pienākumos būs atbalsta darbi teritoriju un zonu kontroles vietās, akreditācijas karšu, dokumentācijas pārbaude un līdzīgi darbi.

Brīvprātīgos palīgus aicinām pieteikties, aizpildot anketu šeit līdz 9.augustam.

Svarīgi! Organizatoru pulkā varēs būt tikai personas ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu (pilnībā vakcinētie un/ vai izslimojušie), kas būs jāuzrāda pirms pasākuma.

Brīvprātīgā darba veikšanas laiks – 13.augustā un/ vai 14.augustā katru dienu 4–6 stundas. Būs nodrošināta viena ēdienreize dienā, kā arī organizētājiem vienotā dizainā izstrādāts apģērbs.

Palīdzi tapt vēsturiskam sporta notikumam!

Vairāk informācijas, rakstot uz e-pastu .

Informējam, ka pieteikuma anketā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu brīvprātīgo darbu augstāk minēto sacensību norisei atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.