Aicinām pieteikties brīvā mikrofona koncertam Valmieras 741. dzimšanas dienā

Aicinām pieteikties brīvā mikrofona koncertam Valmieras 741. dzimšanas dienā

Spēlē mūzikas instrumentu, esi solo mākslinieks vai muzicē kolektīvā? Aicinām pieteikties brīvā mikrofona koncertam Valmieras 741. dzimšanas dienā. Ja vēlies klātesošos iepriecināt ar muzikālu sveicienu 25. jūlijā plkst. 18.00 Ziloņu ielā, aizpildi pieteikumu!

Piesakies līdz 3. jūnijam, aizpildot pieteikuma veidlapu.

Dalībnieki aicināti sagatavot akustisku priekšnesumu vai programmu (līdz 30 minūšu garumā). Jāpiemin, ka apskaņošana būs nodrošināta. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Valmieras novada Kultūras pārvaldes projektu vadītāju Noru Urbāni, rakstot e-pastu uz  vai zvanot pa tālruni 26988129.

Valmieras 741. dzimšanas dienā iesoļot sāksim 25. jūlijā, līdz 28. jūlijam piedzīvojot svētku norises, kur sirdij ko tuvu atradīs ikviens.

Valmierai šogad 741. dzimšanas diena un izcilajam soļotājam, Latvijai pirmās olimpiskās medaļas ieguvējam, patriotam, valmierietim Jānim Daliņam – 120. Tāpēc Valmieras dzimšanas dienā aicināsim paskatīties uz mūsdienu pasauli Jāņa Daliņa acīm. Kādu brīdi soļosim kopā, lai uzzinātu Jāņa Daliņa neparasto un iedvesmojošo stāstu un satiktos ar dzīvesprieku Valmieras 741. dzimšanas dienā!

Par Valmieras dzimšanas dienu seko līdzi jaunumiem tīmekļvietnē valmierasvin.lv!