Aicinām pieteikties asistentus

Ja ir vēlme palīdzēt, ja ir pieejams savs transports un brīvs laiks, aicinām pieteikties:

  1. būt par asistentu pavadīšanai ārpus mājas:
  • nepilngadīgām personām ar invaliditāti (5 – 18 gadi), lai pavadītu uz izglītības iestādi, ārpusskolas nodarbībām un citām aktivitātēm.
  • sniegt aprūpes pakalpojumu 5 – 18 gadus veciem bērniem ar invaliditāti un funkcionāliem traucējumiem, aprūpējot, pieskatot, pavadot bērnu dažādās aktivitātēs ārpus mājas, kamēr bērna vecāki strādā algotu darbu vai objektīvu iemeslu dēļ aprūpi nespēj sniegt.
  1. Sociālo pakalpojumu nodaļa, uzklausot iedzīvotājus, kuri paši nevar atrast asistentus un aprūpētājus, veidos reģistru no saņemtajiem pieteikumiem, ko izmantos vajadzības gadījumā.

Asistenti aicināti pieteikties un plašāka informācija pieejama, zvanot pa tālruni 64210693 (Antra Frīdberga) vai 64207151 (Karlīne Jākabsone).

Atlīdzība par sniegto pakalpojumu tiek aprēķināta atbilstoši Ministru kabineta 2021.gada 18.maija noteikumu Nr.316 “Noteikumi par asistenta, pavadoņa un aprūpes pakalpojumu personām ar invaliditāti” 35.1.punktam, kas šobrīd ir 5,11 EUR/h pirms nodokļu nomaksas.