Aicinām pieteikties 4×4 volejbola turnīram Rūjienā

5.februārī no plkst.12.00 Rūjienas Sporta hallē norisināsies 4×4 volejbola turnīrs. Interesenti aicināti pieteikties līdz 4.februāra plkst.19.00, rakstot īsziņu vai WhatsApp ziņu 20212466 un norādot dalībnieka vārdu un uzvārdu.

Komandas tiks veidotas uz vietas, veicot izlozi.

Turnīrā aicināts piedalīties ikviens volejbola interesents, kurš vēlas labi un veselīgi pavadīt laiku sportojot.

Dalība turnīrā ir bez maksas.

Gan sportistiem, gan skatītājiem būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments. Bērniem līdz 12 gadu vecumam jābūt pieaugušā pavadībā, kuram ir sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Bērniem no 12 gadu vecuma, ja nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, jāuzrāda testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

Lūdzam, apmeklējot norisi klātienē, ievērot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai.