Aicinām piedalīties SUP–FIT vingrošanas nodarbībās Burtnieka ezerā

Aicinām piedalīties SUP–FIT vingrošanas nodarbībās Burtnieka ezerā

Aicinām Valmieras novada Burtnieku, Ēveles, Matīšu, Rencēnu, Vecates un Valmieras pagastu iedzīvotājus pieteikties dalībai nodarbībās ”SUP–FIT vingrošana”, kas norisināsies Burtnieka ezerā (Burtnieku centra kanālā) no 4. jūlija līdz 11. augustam – otrdienu un piektdienu vakaros. SUP vingrošanas nodarbībās būs iespējams apgūt prasmes, kā pareizi, izmantojot savu ķermeņa svaru, attīstīt līdzsvaru, koordināciju, precizitāti un spēku, kā arī gūt ierosmi turpmākajām nodarbībām.

Galvenā SUP-FIT vingrošanas mērķauditorija ir Burtnieku apvienības pagastu iedzīvotāji. Īpaši aicināti iedzīvotāji, kuri vecāki par 54 gadiem un dzīvo lauku teritorijās, kā arī maznodrošināti iedzīvotāji. Taču aicināti piedalīties arī citi interesenti, lai izveidotu divas nodarbību grupas (vietu skaits ierobežots).

Nodarbības ir piemērotas personām ar dažādu fizisko sagatavotību. Vienas nodarbības ilgums ir 90 minūtes. Nodarbībām nepieciešamais inventārs SUP dēļi, airi, glābšanas vestes, u.c. tiks nodrošināts. SUP-FIT vingrošanu organizē biedrība “Ezerkrasts AZ”.

Pieteikšanās SUP-FIT vingrošanai ir līdz 27. jūnijam, rakstot nodarbību vadītājai Lienei Naglei uz e-pastu .

Informējam, ka ikvienam nodarbību dalībniekiem būs rakstiski jāapliecina veselības stāvokļa atbilstība paredzamajām nodarbībām un slodzei, peldētprasme un piekrišana ievērot nodarbības vadītāju noteiktos drošības noteikumus. Nodarbību laikā var tikt fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti projekta publicitātei. Par konkrētiem nodarbību laikiem nodarbību dalībnieki saņems informāciju. Dalība nodarbībās – bez maksas.

Nodarbības tiek organizētas projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Valmieras novada Burtnieku apvienības iedzīvotājiem”, vienošanās Nr. 9.2.4.2/16/I/084, ietvaros.