Aicinām piedalīties skriešanas un soļošanas nodarbībās Valmierā!

Skrējiens

Lai skriešanas un soļošanas iesācējiem sniegtu pamata zināšanas un praktiskas iemaņas, Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras sporta klubu “Burkānciems&Co” aicina pieteikties bezmaksas skriešanas (soļošanas) nodarbībām un siltos pavasara vakarus pavadīt svaigā gaisā veselīgā kustībā.

Nodarbības paredzētas pieaugušajiem un senioriem, kuri savā ikdienā vēlas ieviest regulāras fiziskās aktivitātes un uzzināt, kā plānot to intensitāti un apjomu, lai stiprinātu veselību un nenodarītu kaitējumu ķermenim. Dalībnieki gūs pietiekamas prasmes un zināšanas, lai fiziskās aktivitātes vēlāk turpinātu jau bez trenera klātbūtnes.

Nodarbību cikls (24., 26. un 31.maijā plkst.18.00–19.30) norisināsies grupās līdz desmit cilvēkiem Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā pieredzējušo sporta treneru un entuziastu Arta Ločmeļa un Ginta Trēziņa vadībā. Aicinām pieteikties, zvanot pa tālruni 29119651 vai sazinoties ar sporta klubu “Burkānciems&Co” līdz 24.maijam.

Trīs praktisko nodarbību laikā treneru vadībā apgūsi:

kā izvēlēties sev atbilstošu aktivitātes veidu – skriet vai soļot;
kā sagatavoties skriešanas vai soļošanas treniņam;
kā plānot aktivitātes nedēļai, mēnesim un gadam;
skriešanas un soļošanas izpildījumu – tehniku;
kādas intensitātes un kāda apjoma aktivitātes izvēlēties, ņemot vērā dzīvesveidu, veselības stāvokli u.tml.
Iedzīvotāju intereses gadījumā jau drīzumā bezmaksas nodarbību cikls tiks piedāvāts nākamajām grupām.

Mēs negatavosimies maratonam vai sprintam, bet būvēsim ceļu uz aktīvu un veselīgu ikdienu!