Aicinām piedalīties pasākumā “Ūdeņradis – tā iespējas lokālā līmenī”

Aicinām piedalīties pasākumā “Ūdeņradis – tā iespējas lokālā līmenī”

Energoefektivitātes nedēļas ietvaros, biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” aicina piedalīties pasākumā “Ūdeņradis – tā iespējas lokālā līmenī”, kas norisināsies 16. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 17.00 viesnīcā “Wolmar”, Tērbatas ielā 16A, Valmierā. Interesenti aicināti reģistrēties, aizpildot pieteikuma anketu ŠEIT.

Pasākums norisināsies divās daļās, uzstājoties vairākiem nozares ekspertiem.

1. daļā “Vai esam gatavi ūdeņradim? Aktuālie ūdeņraža projekti”:

  • HyTruck – ūdeņraža uzpildes staciju tīkla izveide. Vidzemes plānošanas reģiona projekta eksperts Arturs Dombrovksis;
  • H2Value projekts – zaļais ūdeņradis transportā. Vidzemes plānošanas reģiona pārstāve Krista Pētersone un Latvijas Ūdeņraža asociācijas valdes loceklis Aivars Starikovs;
  • BalticSeaH2 – Baltijas ūdeņraža ekosistēmas izveides projekts. SIA “H2Latvia” valdes priekšsēdētājs, Latvijas Ūdeņraža Alianses darbības koordinators, Zaļo un viedo tehnoloģiju klastera projekta vadītājs Kaspars Liepiņš.

Pasākuma 2. daļā jeb diskusiju panelī “Ūdeņradis – tā iespējas lokālā līmenī” piedalīsies:

  • Vidzemes plānošanas reģiona pārstāve Krista Pētersone;
  • AS “Valmieras stikla šķiedra” projektu daļas vadītājs Egils Kruzenbergs;
  • SIA “ZAAO” RAAC Daibe attīstības vadītājs Mārtiņš Niklass;
  • SIA “ZAAO” valdes priekšsēdētājs Gints Kukainis;
  • Latvijas Vēja enerģijas asociācijas vadītājs un “Sunly” izpilddirektors Latvijā Toms Nāburgs;
  • “MP Industries” pārstāvis Mārtiņš Brīniņš;
  • Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Pasākuma moderators – SIA “H2Latvia” valdes priekšsēdētājs, Latvijas Ūdeņraža Alianses darbības koordinators, Zaļo un viedo tehnoloģiju klastera projekta vadītājs Kaspars Liepiņš.

Pasākums interesentiem pieejams bez maksas. Vairāk informācijas un pieteikšanos meklē Zaļo un viedo tehnoloģiju klastera mājaslapā un Facebook lapā.

Energoefektivitātes nedēļas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par videi draudzīgu dzīvesveidu un gudru enerģijas resursu izmantošanu, kā arī informēt uzņēmējus un mājsaimniecības par energoefektīviem risinājumiem. Tās ietvaros interesenti varēs uzzināt vairāk par tādām tēmām, kā energoefektivitāte mājsaimniecībās, energoefektīvi risinājumi, ūdeņraža iespējas, klimatneitralitāte, ilgtspēja u.c.

Pasākumu organizē biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris”. Pasākumu finansiāli atbalsta Liepājas valstspilsētas pašvaldība, Elektrum Energoefektivitātes centrs, Valmieras Attīstības aģentūra, Vidzemes plānošanas reģions un Liepājas enerģija. Tiek īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda Starpreģionu inovāciju investīciju instrumenta (I3) programmas 2021.-2027. gadam ietvaros saskaņā ar projekta “H2Value” granta līguma Nr. 101083881.

Informāciju sagatavoja:
Biedrības “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” sabiedrisko attiecību speciāliste Dana Liniņa
Tālrunis: +371 28327089
E-pasts: