Aicinām piedalīties Latvijas Riteņbraukšanas gada balvas līdzjutēju balsojumā!

LRF līdzjutēju balsojums

No 10. – 21. novembrim aicinām ikvienu sporta cienītāju piedalīties līdzjutēju balsojumā par 2023. gada labākajiem riteņbraucējiem, treneriem un sporta notikumiem Latvijā – leposimies ar savējiem un padarīto kopā!

  • Nominācijā Gada notikums Latvijas riteņbraukšanā – Eiropas kausa posmi BMX, kas ir augstākās raudzes BMX sacensības Ziemeļeiropā un Valmierā pulcēja vairāk nekā 500 sportistu no 23 valstīm.

  • Nominācijā Gada amatieru riteņbraucējs – Ainārs Ķiksis – Pasaules čempions treka riteņbraukšanā individuālajā braucienā un vicečempions sprintā Masters 50 – 54 grupā.

  • Nominācijā Gada jaunā Latvijas riteņbraucēja – Adelīna Kārkliņa – BMX kluba “MŠA/Valmieras puikas” sportiste, izcīnījusi 5. vietu Pasaules čempionātā un 7. vietu Eiropas čempionātā BMX riteņbraukšanā meiteņu G15 grupā.

  • Nominācijā Gada riteņbraukšanas treneris – Edžus Treimanis – sportista karjeru beidzis un ar panākumiem šobrīd trenē jaunos BMX braucējus Rīgā.

Nobalsot var divos veidos:

Balsošana norisināsies līdz 21. novembrim un sastādīs 1/3 daļu no kopējā vērtējuma. Uzvarētāji tiks paziņoti Latvijas Riteņbraukšanas federācijas Gada balvā, kas notiks 1. decembrī Ādažu Kultūras centrā.