Aicinām piedalīties Ģimenes dienā!

Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra teritorijā Leona Paegles ielā 5 sestdien, 21.augustā, notiks Ģimenes diena. Aicināts ikviens interesents! Ieeja ir bez maksas.

Kas tur notiks? Būs daudzveidīgas radošās darbnīcas un nodarbības, kurās var piedalīties kopā ar ģimeni, draugiem vai arī individuāli (vecuma ierobežojuma nav).

Vienlaikus norisināsies 15 radošās darbnīcas: divos sporta laukumos, mākslas laukumā (teātra, ģipša, mezglošanas, grafiti, hennas darbnīca), sarunu laukumā (par dzīvi, darbu, karjeru), spēļu laukumā (mierīgas un atraktīvas) un kulinārijas laukumā (paši mācīsimies gatavot kaut ko ļoti gardu). Būs arī atraktīvas pārrunas par sadzīves atkritumiem, kā arī interesanti konkursi ar iespēju laimēt vērtīgas un interesantas balvas.

Dalība Ģimenes dienā ir bez maksas. Projektu finansē Sabiedrības integrācijas fonds programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” ietvaros.

Organizē biedrība “Kopā varam!” sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību un biedrību “SVS atbalsta fonds”. Plašāka informācija, zvanot pa tālruni 64207667.

Kas jādara Tev? Jāpiedalās!
Uz tikšanos!

AFIŠA

Informāciju sagatavoja:
Daiga Ramata, Valmieras Gaujas krasta vidusskolas direktores vietniece, attīstības centra vadītāja