Aicinām piedalīties fotokonkursā “Randiņš ar fotogrāfu”!

No 23.maija līdz 5.jūnijam Valmieras Kultūras centrs aicina fotogrāfus un ikvienu foto entuziastu piedalīties fotokonkursā “Randiņš ar fotogrāfu”!

22.-24. jūlijā Valmiera svinēs 739. dzimšanas dienu “Svētku randiņš”. Svētku noskaņa valdīs arī Valmieras Kultūras centrā, kur top tematiska fotoizstāde. Ikviens, kurš vēlas savu iemūžinātu fotomirkli redzēt izstādē, aicināts iesūtīt 3 Valmieras novadā uzņemtas fotogrāfijas, kurās redzamas skaistas ainavas, apskates objekti, atpūtas vietas, interesanti notikumi, svētki vai cilvēki. Iespējams, tieši Tavs darbs tiks izvēlēts un šovasar būs apskatāms lielformāta fotoizstādē “Randiņš ar fotogrāfu”!

Izstāde Valmieras Kultūras centrā būs apskatāma līdz septembra sākumam.

Uzzini vairāk par nosacījumiem, izlasot FOTOKONKURSA NOLIKUMU(.pdf)