Valmieras novada jauniešus aicinām piedalīties dienas nometnē darbnīcā DARE!

Nometne

No 12. līdz 16. augustam Valmieras novada jaunešus aicinām piedalīties dienas nometnē Valmieras koprades darbnīcā DARE! Nometne paredzēta jauniešiem vecumā no 14 līdz 17 gadiem. Nodrošināsim iedvesmojošu vidi, runāsim par dizaina domāšanu, apgūsim tehnoloģijas, tiksimies ar uzņēmējiem, radoši darbosimies un darīsim daudz ko citu!

Pieteikšanās līdz 05.08.2024.
Reģistrācijas anketa un nometnes programma.

Dienas nometnē “DARE – Dari! Audz! Radi! Esi!” piedāvāsim Valmieras novada jauniešiem saturīgi un lietderīgi pavadīt brīvo laiku radošā, draudzīgā un iedvesmojošā vidē. Dalībnieki nometnē iepazīs DARE iekārtas, piedalīsies radošajās darbnīcās, kā arī piedalīsies nodarbībā par pašizaugsmi un radošo domāšanu kopā ar “ESI Centrs” pasniedzēju Intu Konstanti – Zaķīti. Nodarbību par dizaina veidošanas pamatiem vadīs grafiskā dizaina māksliniece Kristiāna Līdaka. Dalībnieki dosies izglītojošās ekskursijās uz Valmieras novada uzņēmumiem (SIA “Mira Motion Latvia”, Wunder Latvia), SIA “ZAAO” dabas un tehnoloģiju parku URDA un pavadīs laiku ārā, spēlējot dažādas saliedēšanās spēles. Nometnē tiks nodrošinātas pusdienas, launags un visi nepieciešamie materiāli.

Dalības maksa: 154 EUR.
Norises vieta: Valmieras koprades darbnīca DARE Cēsu iela 4, Valmiera.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties: 29459332 (Inna Purmale); 29367607 (DARE tālrunis), vai rakstot mums e-pastu uz .

Nometne tiek rīkota ar Valmieras novada pašvaldības atbalstu.

Informāciju sagatavoja:

Valmieras koprades darbnīca DARE