Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola aicina pieaugušos uz kursiem

Kursi pieaugušajiem

Mākslu izglītību kompetences centrs (MIKC) Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola (VDMV) šā gada novembrī plāno uzsākt piecu pieaugušo izglītības kursu īstenošanu.

Līdz 12. novembrim interesenti aicināti pieteikties šādiem profesionālās pilnveides un neformālās izglītības kursiem:

  • Interjera projektēšana vienai telpai (124 stundas). Dalības maksa par visu kursu – 390,00 EUR. Pedagogs – Inga Garniere. Kursu noslēgumā izglītojamais saņems Apliecību par moduļa apguvi.
  • Apģērba dizaina produktu konstruēšana un modelēšana (226 stundas). Dalības maksa par visu kursu -787,00 EUR. Pedagogs – Gunita Upeniece. Kursu noslēgumā izglītojamais saņems Apliecību par moduļa apguvi.
  • Kleitas  šūšana (32 stundas). Dalības maksa par visu kursu -130,00 EUR. Pedagogs – Gunita Upeniece. Kursu noslēgumā izglītojamais saņems Apliecinājumu par programmas apguvi.
  • Rotu darināšanas meistarklase (36 stundas). Dalības maksa par visu kursu -103,00 EUR. Pedagogs – Pēteris Ločmelis. Kursu noslēgumā izglītojamais saņems Apliecinājumu par programmas apguvi.
  • Pamati darbam ar AutoCad programmu 2D un 3D vidē (48 stundas). Dalības maksa par visu kursu -154,00 EUR. Pedagogs – Zigmunds Kazanovskis. Kursu noslēgumā izglītojamais saņems Apliecinājumu par programmas apguvi.

Plānots, ka nodarbības notiks Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā, Purva ielā 12, Valmierā, darba dienu vakaros – no plkst. 17.30 līdz 20.10. Kursus vadīs Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas pedagogi ar ilggadēju pieredzi gan jauniešu izglītošanā, gan kursu vadīšanā pieaugušajiem, kā arī praktisku darba pieredzi konkrētajā apmācības jomā.

Īstenojot kursus, pastiprināta uzmanība tiks veltīta jaunu prasmju apguvē un to spējā tās turpmāk, pēc kursu norises, pielietot personīgām vai darba vajadzībām.

Plašāka informācija un pieteikšanās šeit.

Informāciju sagatavoja:

Sanita Bukava,

MIKC VDMV