Aicinām noskatīties dokumentālo filmu “Amatierteātris “Ramata” laika griežos”

Aicinām noskatīties dokumentālo filmu “Amatierteātris “Ramata” laika griežos”

Dokumentālā filma “Amatierteātris “Ramata” laika griežos” ir ieskats vēstures liecībās, teātra aktieru atmiņstāsti, kā lugas uzvestas gadus 60 atpakaļ un kā tas notiek šobrīd. Aicinām filmu noskatīties arī Youtube kanālā šeit.

Filma tapusi, Ramatas pagasta Kultūras centram 2020. gada pavasarī piedaloties Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Vidzemes kultūras programmas projektu konkursā. Jāpiemin, ka par amatierteātri “Ramata” tapis arī mobilais foto baneris.

Paldies liels un sirsnīgs filmas dalībniekiem, teātra režisorēm Guntai Maskavičai un Merikai Lūsei, esošajiem un bijušajiem teātra aktieriem, skaņu meistaram un operatoram Uģim Raibacim par ieguldīto laiku, darbu, pacietību un vēlmi dalīties pieredzē un atmiņās, lai radītu dokumentālo filmu “Amatierteātris “Ramata” laika griežos”, kas paliks vēsturei, bērniem un mazbērniem.

Informāciju sagatavoja:
Sandra Zondaka, Ramatas pagasta Kultūras centra vadītāja