Aicinām jauniešus pieteikties karjeras nometnei

Paldies par Jūsu interesi! Ierobežotā vietu skaita dēļ 3.augustā esam pārtraukuši reģistrāciju. Nebēdā, jo Tev ir iespēja pieteikties bez maksas savas karjeras konsultācijai! Valmieras skolēnus un jauniešus aicinām pieteikties savai karjeras konsultācijai. Piesakies šeit.

Līdz 5.augustam aicinām jauniešus no 14 līdz 17 gadiem pieteikties vasaras karjeras nometnei “Atver durvis, atklāj sevi!”, kas notiks no 10. līdz 14.augustam.

Nometne tiek organizēta ar mērķi jauniešiem mācīties sadarboties, iepazīt dažādu jomu profesijas un saturīgi pavadīt brīvo laiku, izprast sevi, pilnveidot esošās un attīstīt jaunas, noderīgas prasmes nākotnes profesijai.

Vasaras karjeras nometnē dalībnieki noteiks savus individuālos mērķus, uzzinās, kā izveidot sociālo tīklu profilu, kas piesaista auditoriju, kā veidot modes un dzīvesstila saturu, tiksies ar Valmieras pilsētas pašvaldības vadības pārstāvi, lai uzzinātu par pilsētas attīstību, izzinās Valmierā pieejamās izglītības iespējas, iepazīs Valmieras un apkārtējo novadu uzņēmumus, dosies ekskursijās un iesaistīsies citās vērtīgās aktivitātēs.

Nometne notiks Valmieras Jauniešu mājā Mākslinieku ielā 2, taču tās dalībnieki apmeklēs arī vairākas vietas Valmierā un apkārtējos novados. Vietu skaits ir ierobežots. Dalība ir bez maksas.

Pieteikšanās un plašāka nometnes programma ej.uz/karjerasnometne.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar nometnes vadītāju Daigu Kīnu, tālrunis 26184979.

Vasaras karjeras nometni organizē Valmieras pilsētas pašvaldība, Valmieras Attīstības aģentūra un jauniešu biedrība “VirziensA”.

Nometni finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” (Next Generation Micro Cities of Europe UIA03-250) ietvaros.