Aicinām jauniešus iesaistīties programmēšanas izaicinājumā

Programmēšanas izaicinājums jauniešiem

Aicinām jauniešus piedalīties JPTC un Magebit programmēšanas izaicinājumā, kura ietvaros jauniešiem ir iespējas pašvadīti mācoties iegūt jaunas zināšanas un prasmes, kā arī cīnīties par vērtīgām balvām! Šajā mēnesī jauniešiem ir jāprogrammē algas un finanšu kalkulatori, kas dod iespēju arī attīstīt savas zināšanas ekonomikā. Programmēšanas izaicinājums ir iesniedzams līdz 19. aprīļa plkst. 23.59. Līdz šim brīdim izaicinājumā ir iesaistījušies vairāk nekā 600 jaunieši no visas Latvijas.

Par izaicinājumu:
Ja esi vecumā līdz 18 gadiem (ieskaitot) un mācies kādā no Latvijas izglītības iestādēm vai vienkārši interesējies par IT jomu, tad šī ir lieliska iespēja attīstīt savas IT prasmes un kļūt par daļu no programmētāju kopienas. Katru mēnesi piedāvājam jaunus, aizraujošus uzdevumus, kas Tev dos iespēju pārbaudīt un uzlabot savas programmēšanas zināšanas. Šī ir Tava iespēja mācīties, iegūt jaunas prasmes un iespēja uzvarēt vērtīgas balvas:

  • Ja tiks iesniegti līdz 50 darbiem, tad galvenajā balvā būs iespēja iegūt Xbox S series;
  • Ja tiks iesniegti 50 – 100 darbi, tad galvenā balva ir Sony PlayStation 5, kā arī veicināšanas balvas 2. un 3.vietai;
  • Ja tiks iesniegti 100+ darbi, tad galvenajā bālvā būs iespējams iegūt iphone15 vai Dyson matu fēnu kā arī veicināšanas balvas 2. un 3. vietai.

Kā piedalīties?

Aizpildi pieteikuma anketu un Tev tiks piešķirts Tavs izaicinājuma profils, kurā būs pieejams:

  • šī mēneša izaicinājums;
  • šī mēneša izaicinājuma termiņš;
  • atbalsta materiāli – pasniedzēja sagatavots video, izaicinājuma vērtēšanas kritēriji, u.c.;
  • iespēja pievienoties mūsu Discord kopienai.

Informāciju sagatavoja:

Jauniešu programmēšanas un tehnoloģiju centrs