Aicinām ģimenes uz radošām darbnīcām Rūjienā

Aicinām Rūjienas ģimenes pieteikties radošajām darbnīcām un piedalīties kopīgas animācijas filmas radīšanā, kur darbosies gan roboti, gan nozīmīga loma būs saldējumam un sapņiem!

Jā, te visiem jāēd saldējums kā bērnībā… Rūjienieši – sapņotāji un mākoņu stūmēji. Tā viņus dēvē – gan tāpēc, ka tiem pilnas kabatas ar sapņiem, gan tāpēc, ka te ražo labāko, sirsnīgāko, īstāko saldējumu – varens sapnis vienai mazai pilsētai mežu vidū, vai ne? Rūjiena arī uzbur mākoņus debesīs, mākoņus saldējuma trauciņos, mākoņus ielās… Tā tie mākoņi te ganās – neviena nepieskatīti. Reizēm uzrodas kāds mākoņu stūmējs, kurš pastumj tos malā, lai būtu saule. Kas Tu esi – mākonis vai stūmējs???

6. jūlijā no plkst. 11.00-14.00 tiksimies ēnu teātra darbnīcā. Ģimene, saldējums, roboti. Ļausim ēnām stāstīt mūsu ģimenes stāstus, un vienlaikus mums vienam otru labāk iepazīt.

7. jūlijā no plkst. 11.00-16.00 notiks robotikas darbnīca. Ar robotu palīdzību radīsim savus un savas ģimenes saldējuma stāstus! Gaidām ciemos citu kopienu pārstāvjus no Ogres, Mazsalacas, Ramatas, Ķoņiem, Vērša, Valmieras SOS bērnu ciemata!

8. jūlijā plkst. 11.00-13.30 un 14.00-16.30 – animācijas darbnīca. Mākoņu debesis, mākoņu saldējums un roboti – galvenie tēli Rūjienas animācijā. Nāc veidot savu stāstu!

Radošās darbnīcas Rūjienā ir daļa no projekta “7 gaismas stari”, kuru īsteno biedrība “Attīstības un inovācijas mācību centrs” kopā ar mākslinieci animatori Daci Liepu. Projekta radošajā daļā apvienojas ēnu teātris ar animāciju, veidojot gaismas, attēla un mūzikas sinerģiju kā rezultātā katra projektā iesaistītā kopiena izveido animācijas filmiņu, kas savukārt apvienojas vienotā veselumā – 7 kopienu kopfilmā.

Radošajām darbnīcām pieteikties var gan bērni individuāli, gan kopā ar vecākiem. Bērnu vecumam jābūt vismaz 7 gadi, ja bērns darbnīcās piedalās bez vecākiem. Lūdzam pieteikties darbnīcām, aizpildot veidlapu: https://ieej.lv/7GaismasStariRujiena.

Sekojiet informācijai par darbnīcu norisi katrā no 7 kopienām projekta “7 gaismas stari” mājas lapā: https://7gaismasstari.mozellosite.com/.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Projekta sadarbības partneri: Valmieras novada pašvaldība, Mazsalacas vidusskola, Jauniešu organizācija “Ligzda”, Latvijas SOS – bērnu ciematu asociācija, Valmieras bibliotēkas filiālbibliotēka Mazsalacas pilsētas bibliotēka, biedrība “Projektu darbnīca kopienām”, Ogres Centrālā bibliotēka.