Aicinām ģimenes uz radošām darbnīcām Mazsalacā un orientēšanos Skaņākalna dabas parkā

Vasara, satikšanās, stāstīšana, lasīšana, izzināšana, Skaņaiskalns, Eņģeļu spārni, krāsa, gaisma… Nāc un dosimies aizraujošā piedzīvojumā, ķerot savas ēnas, dancinot pindzeles, ieklausoties dialektos un ievilinot tos animācijas filmiņā!

Aicinām Mazsalacas ģimenes 27. jūnijā plkst. 12.00 – 16.00 uz skatuves runas darbnīcu, 28. jūnijā plkst. 12.00 – 17.00 uz gleznošanas darbnīcu, 29. jūnijā plkst. 12.00 – 17.00 uz animācijas darbnīcu, 30. jūnijā plkst. 12.00 – 15.00 uz ēnu teātra darbnīcu.

Pieteikties var gan bērni individuāli, gan kopā ar vecākiem. Bērnu vecumam jābūt vismaz 7 gadi, ja bērns darbnīcās piedalās bez vecākiem. Pieteikties, aizpildot veidlapu https://ieej.lv/7GaismasStariMazsalaca.

Savukārt līdz š.g. 31. augustam aicinām visu projektā iesaistīto kopienu ģimenes veikt orientēšanās uzdevumus un apskatīt Skaņākalna dabas parku. Uzdevumu un karti orientēšanās uzdevumam var iegūt Mazsalacas pilsētas bibliotēkā (Parka iela 9, Mazsalaca) tās darba laikā vai elektroniski e-pastā: , vai aizpildot veidlapu https://ieej.lv/7GaismasStariMazsalaca.

Darbnīcas notiek projekta “7 gaismas stari” ietvaros. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Vairāk par projekta pasākumiem https://7gaismasstari.mozellosite.com/ vai sazinoties ar projekta vadītāju Ievu Vītoliņu m.t. 29215073.

Projekta sadarbības partneri: Valmieras novada pašvaldība, Mazsalacas vidusskola, Jauniešu organizācija “Ligzda”, Latvijas SOS – bērnu ciematu asociācija, Valmieras bibliotēkas filiālbibliotēka Mazsalacas pilsētas bibliotēka, biedrība “Projektu darbnīca kopienām”, Ogres Centrālā bibliotēka.