Aicinām balsot par Eiropas Gada koku – Kaņepju ozolu!

Kaņepju ozols

Šonakt, 1. februārī (pl. 1.00 pēc Latvijas laika) 15 Eiropas valstīs sākas balsojums par “Eiropas Gada koku”.

Jau iepriekš informējām, ka diženais Kaņepju ozols, kas aug lauka vidū Valmieras novada Jērcēnu pagastā pie “Kaņepju” mājām, Latvijas balsojumā ieguva pirmo vietu un tika nominēts tālāk balsojumam Eiropas mērogā. Līdz 22. februārim notiks balsojums Eiropas konkursā, kurā ikviens ir aicināts balsot par diviem sev tīkamākajiem kokiem. Mūsu valsti konkursā pārstāv Kaņepju ozols. Aicinām ikvienu dabas un Kaņepju ozola draugu atbalstīt un piedalīties balsojumā, kas notiek no 1. – 22. februārim.

Kaņepju ozola video: ŠEIT

Kaņepju ozola stāsts: ŠEIT.

Iespēja piedalīties balsojumā: ŠEIT. 

Konkurss “Eiropas gada koks” notiek jau 14. reizi. Latvija tajā piedalās trešo reizi.

SVARĪGI: Lai jūsu balss tiktu ieskaitīta, balsojot norādiet precīzu sava elektroniskā pasta adresi, uz kuru tiks nosūtīta saite, ar kuru apstiprināsiet balsojumu! 

Foto – Jānis Ence