Aicinām atbalstīt zemnieku saimniecību “Adzelvieši” pēc ugunsnelaimes

10.martā zemnieku saimniecībā “Adzelvieši” Burtnieku pagastā piedzīvota ugunsnelaime. Cietis saimnieks Jānis, kurš pašlaik veseļojas, un izpostītas vairākas saimniecības ēkas. Mūsu sniegtais atbalsts ne tikai stiprinās saimniekus Dzidru un Jāni Grīnbergus un viņu ģimeni, bet arī palīdzēs ātrāk novērst uguns postījumus un turpināt darbību.

10.martā zemnieku saimniecībā “Adzelvieši” Burtnieku pagastā piedzīvota ugunsnelaime. Cietis saimnieks Jānis, kurš pašlaik veseļojas, un izpostītas vairākas saimniecības ēkas. Mūsu sniegtais atbalsts ne tikai stiprinās saimniekus Dzidru un Jāni Grīnbergus un viņu ģimeni, bet arī palīdzēs ātrāk novērst uguns postījumus un turpināt darbību.

Ir atvērts konts ziedojumiem, lai atbalstītu Grīnbergu ģimeni un ļautu saimniecībai pēc iespējas ātrāk atsākt darbību:

LV65HABA0551057257559
Dzidra Grīnberga

Tāpat ikviens aicināts tirdzniecības vietās iegādāties “Adzelvieši” ražojumus – kaņepju aizdarus, eļļu, ķimenes, rupja maluma miltus, grūbas, putraimus, marinētus gurķus, pelēkos zirņus, vārītas bietes un kartupeļus. Tas būs liels atbalsts saimniecībai un veselīgs gardums jums.

“Adzelvieši” saimnieki Dzidra un Jānis Grīnbergi 2023. gadā par ilggadēju darbību, attīstot vienu no pirmajām saimniecībām Latvijā, kas īsteno kaņepju audzēšanu un pārstrādi, tādējādi veicinot šīs produkcijas atpazīstamību un augstu novērtējumu, par latviskās amata prasmes stiprināšanu, gatavojot kaņepju aizdaru (piešķirta kultūras zīme “Latviskais mantojums”), par uzņēmējdarbības un lauku tūrisma stiprināšanu saņēma apbalvojumu “Valmieras novada Goda pilsonis”.

Jau vairāk nekā desmit gadus ģimenes uzņēmums nodarbojas arī ar lauku tūrismu.

Saimniecība, kas atrodas netālu no Burtnieka ezera, Bēršu drumlina pakājē, darbojas kopš 1991. gada, taču Adzelviešu mājām ir sena vēsture – rakstos Adzelvieši pieminēti jau 1542. gadā.